cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Izola-hotel Haliaetum

clock-img

17.02.2008, 10:32

clock-img

*moni*

pencil-img

21

Med velikonočnimi prazniki nameravava it z hčerko (2) za tri dni it v ta hotel. Ima katera izkušnje z njim? Kakšne so sobe, hrana, možnost sprehodov, otroško igrišče? Cenovno je kar ugoden glede na hotele v Portorožu, ki imajo cene, da te kap.user posted image

clock-img

17.02.2008, 10:34

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Sobe so lepe, okolica je super, imaš kaj počet. Sprehodi, lahko igraš tenis, obala je blizu. Skratka, lepo je.

clock-img

17.02.2008, 15:20

clock-img

dskubin

pencil-img

2326

V sobah še nisem bla (k sm z Izole), gremo samo vsake tolko v bazen. Zdej je bil hotel nekaj časa zaprt, ker so prenavljali, torej bi mogu potemtakem bit še bolj fajn, kot prej. Je blizu obale in imaš potem ob morju sprehajano pot skozi center do svetilnika lai pa še dlje, če hočeš. Eno igrišče je takoj na obali (gugalnice, tobogan - en tobogan celo takoj za hotelom, pesek, kamenčkov v San Simonu malo morje - imam enako starega sina in skoraj enoletnico in mi večino časa preživimo kar na kamenčkih v San Simonu - lahko se igrata ure in ure, samo kako kanglico in lopatko al pa tovornjaček rabiš, pa maš mir.) Drugače pa sta v Izoli še 2 zelo lepi otroški igrišči Birba 1 in Birba 2, samo se je treba sprehodit do njih - kakih 25 minut z otokom. Dolgčas vama sigurno ne bo!

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

clock-img

17.02.2008, 21:32

clock-img

kukvasje

pencil-img

62

Ja, lepa okolica, lep hotel, fajn za otroke, odlična sprehajalna pot od Izole. Drgač smo mi bli vedno v depandansi Park (tud spada pod ta hotel). Je cenejša varianta. Tast in tašča pa vedno hodita v depandanso Korala (tud od tega hotela) in sta full zadovoljna. Pravita, da jima je boljše, da ni treba vsak dan mimo recepcije hodit. Je pa soba podobna kot v hotelu. Tko da bodo uživali sto na uro. lp

clock-img

17.02.2008, 21:35

clock-img

kukvasje

pencil-img

62

Pa še o hrani nekaj: vedno pridemo težji z dopusta. Mi vzamemo ponavadi polpenzion, se najemo kot p..... V glavnem zajtrk in večerja sta samopostrežna in se ne moremo upreti vsem tistim dobrotam. Pa cel kup sladkarij in sadja in sladoledov je za sladico. Nabereš kolikor ti trebuh premore. Kosilo pa ni samopostrežno, imaš pa za zbirat ene dva al tri menuje, ne vem točno. Tko da lačni sigurno ne bodo.

clock-img

20.02.2008, 20:44

clock-img

*moni*

pencil-img

21

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image že rezervirala za tri dni, komej čakamuser posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem