cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Izkušnje Nestle Beba 3 Ja ali Ne

clock-img

12.01.2009, 15:45

clock-img

maktub

pencil-img

659

živijo....

Do sedaj sem svojemu sončku dajala Novalac 2 vendar sem razmišlajala da bi zamenjala z Nestle Beba samo zaradi tega ker se ga da kupiti v Mullerju oziroma v navadnih trgovinah in ker je kr ceneje kot Novalac.
kake izkušnje imate glede tega nadaljevalnega mleka? je v redu?

clock-img

12.01.2009, 16:18

clock-img

Lea70

pencil-img

47

Mi smo Beba uporabljali kar nekaj čas in nismo imeli nobenih težav. Tako,da po mojem poskusite, potem boš pa videla, če bodo kakšne reakcije.

clock-img

12.01.2009, 16:28

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Jaz sem s sinkom sprobala vse živo in na koncu pristala na Bebi. Meni je bila super.

LP 

clock-img

13.01.2009, 13:04

clock-img

ery

pencil-img

1675

Tudi jaz sem hčerki dajala BEBO , ji ja nejbolj odgovarjala... sedaj sinku, ki je star 4 mesece, sem pa takoj prešla na bEBO. 

_____________________________



clock-img

12.11.2009, 22:47

clock-img

eelyy

pencil-img

643

Kje pa kupujete bebo..ali v mullerju ali dm me zanima kje se cenovno bolj splača,ker smo tudi mi prešaltali?
hvala za odgovor

clock-img

13.11.2009, 09:29

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Jaz sem jo v Müllerju kupovala.

clock-img

17.11.2009, 00:17

clock-img

Brenčačka

pencil-img

31

Mi smo imeli Bebo in smo bili zelo zadovoljni, sicer smo pa iz Beba 2 na Beba 3 prehajali postopoma. Kupovali smo jo v Mullerju, ker je najcenejša pa še v akciji jo majo dostkrat. Jaz sem kar na njihovi spletni strani spremljala letake, ker k nam na dom niso prihajali. V DM-u je pa že dolgo nisem zasledila, kvečjemu, če jo imajo zdaj na novo.

clock-img

17.11.2009, 00:19

clock-img

Brenčačka

pencil-img

31

Pa še to, zanimivo, mi smo ravno zaradi Novalaca prešaltali na Bebo pri dveh mesecih, ker je bil sin po Novalacu (kateremkoli) močno zaprt. Po Bebi se je prebava uredila. Jaz imam same pohvale.

clock-img

17.11.2009, 09:55

clock-img

Melika

pencil-img

88

Tudi mi smo na Bebi (sicer 1) in tudi jaz jo lahko samo pohvalim. Prebava se je uredila, po Apatmilu je bil zaprt, po Novalacu pa bruhal. Tako, da user posted image user posted image .

clock-img

17.11.2009, 22:56

clock-img

ema111

pencil-img

480

IZVIRNO SPOROČILO: tinatona

Jaz sem s sinkom sprobala vse živo in na koncu pristala na Bebi. Meni je bila super.

LP 



naši malčici tudi zeloo odgovarja, same pohvale user posted image kupovali smo v mullerju, večinoma ko je bila v akciji, spremljaj po netu na njihovi strani user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem