cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Izgubila svojo ljubezen

clock-img

20.07.2015, 23:15

clock-img

Lalola

pencil-img

40

Pred dobrimi 4 meseci sem izgubila moža in ostala sama s trenutno 10-mesečno punčko user posted image user posted image user posted image kot vsak dan je šel na delo vendar se tisti dan ni vrnil user posted image ponesrečil se je na delu. In razmišljam kaj bi bilo če bi bilo slabo vreme in ostal doma? Pogrešam ga ne normalno in manjka mi zelo saj je bil ljubezen mojega življenja! Nekako še ne dojemam da se mi to dogaja in nočem se sprijazniti s tem da se ne bo več vrnil user posted image nekako čakam na nek čudež in da se vrne...njega pa še vedno ni user posted image user posted image user posted image dnevi so dolgi,polni bolečin in muke...hudo je!user posted image
pravijo da mu je bilo usojeno pa zakaj lih on? Zakaj je življenje tako nepravično in kruto da vzame mlado, dobro in pošteno osebo???? Jutri bi imel 28 let in njega ni user posted image

clock-img

21.07.2015, 08:34

clock-img

petea

pencil-img

5336

Lalola,
velik objem in sožalje.

Verjetno jih ni besed, ki bi te lahko potolažile, umirile, pojasnile, zakaj.

Žaluj. Globoko, iskreno. Doživela si veliko izgubo. Preboleti je ne bo lahko.

Nekaterih odgovorov morda nikoli ne boš dobila. Nekaterih odgovorov preprosto ni.

Upam, da imaš okoli sebe ljubeče ljudi, ki ti znajo ponuditi ramo za jokanje in ti prisluhniti v tvoji ogromni bolečini.

Srečno!

clock-img

22.07.2015, 10:28

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Ni besed, ki bi izbrisale tvojo bolečino. Sčasoma bo minilo, a pozabljeno ne bo nikdar.

Joči, ko ti je hudo, Ne zapiraj se vase. Govori o svojih čustvih in spominjaj se vsega lepega.

Želim ti vse dobro tega sveta in naj bolečina čimprej mine!

Srečno draga Lalola! user posted image

clock-img

08.08.2015, 23:44

clock-img

Tippi

pencil-img

3574

Ne,ni pravicno! Iskren virtualen objem in sozalje.socustvujem.zelo. :(

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem