cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Iz apatimila 1 na aptamil 2

clock-img

14.06.2005, 19:07

clock-img

Marjanda

pencil-img

22

Prosim za pomoč, ker ne vem ali se iz aptamila 1 gre kar takoj na ap.2, ali postopoma (malo enke, malo dvojke):ups:.

Hvala za odgovore in Lp,

M

clock-img

14.06.2005, 19:10

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

nič mešat. ko dopolni 4 mesece, lahko takoj menjaš, oz. porabi enkico, pol pa kar na dvojkico.
to je samo nadaljevalna stopnja, formula niti ni tako različna od enke, vsebuje samo malo drugačne proporcije hranilnih snovi in sestavin, malo gostejša je itd., da se bebica bolj nasiti.

clock-img

14.06.2005, 19:30

clock-img

barbara b

pencil-img

589

KIRA ali je treba tudi cucelj pri flaški zamenjat za eno številko več.:duda::ups:

clock-img

14.06.2005, 19:44

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

Nikol nisem tega prakticirala,sem ji takoj ko je zmanjkal enke,dala dvojko...praktično čez noč...nikol ni blo nobenih problemov!!

clock-img

14.06.2005, 19:56

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

hja, to boš pa vidla - če bebici prepočasi teče, ji menjaj. po mojem ne bo nič narobe, če boš tud cucelj menjala. če bo prehitro teklo, boš itak vidla, da ne utegne požirat, pa lahko greš nazaj...
LP pa pridno papcajte!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem