cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Iscem trobilno zasedbo za poroko!

clock-img

28.09.2009, 11:54

clock-img

brigitkaa

pencil-img

2

Zivjo! Cez 3 mesece imava poroko in me zanima, ce kdo pozna kaksno tako zasedbo? Rabila bi porocno koracnico oz. nekaj podobnega!

Hvala, B.!

clock-img

28.09.2009, 12:37

clock-img

maja.hladnicic

pencil-img

1

Cav Brigitkaa! Moj bratranec se resno ukvarja s tem! Mislim da imajo kvartet, ali kvintet! Poslji mi ZS, pa ti posljem njegovo telefonsko!

LP, Maja

clock-img

29.09.2009, 21:04

clock-img

Inigo

pencil-img

4378

brigitka - fešta band! kak pa to špilajo... pokliči Mitja 041 374 064

clock-img

04.10.2009, 18:23

clock-img

brigitkaa

pencil-img

2

Ne, fešta band je bolj za žur potem... Jaz sem iskala slavnostno-resno glasbo za v cerkev (p. koračnica +še kaj) in s pomočjo Maje našla trobilni kvintet UPOL Brass! Baje so ful kakovostni in zanesljivi! Če še koga zanima, pokličite Roka na 031-511-101.

Brigitkaa

clock-img

04.10.2009, 20:02

clock-img

Martinčka

pencil-img

1271

Jaz sem imela Fešta Band in so zakon.. res so full za fešto... ampak znajo pa tudi mariskaj resnega tako da ni za bati! vse se da dogovoriti kar želite!

srečno!user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem