cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Internetni ponudniki

clock-img

03.05.2006, 14:12

clock-img

Mešamdrek

pencil-img

1265

Čao!Računalnik imam samo v službi sedaj pa si ga bom omislila še doma.Zanima me kateri internetni ponudnik je najbolj ugoden oz.kateri paket naj si nabavim glede na to da ga bom uporabljala recimo ob večerih(tiste s fiksno naročnino ali pa tiste ki se plačujejo glede na dejansko porabo)?Katerega ponudnika pa ste izbrale ve? Aja pa še to,kateri je dober tudi z vidika zaščite in podobno?
Hvala za odgovore?

< Sporočilo je popravil ales25 -- 4.5.2006 23:27:47 >

clock-img

03.05.2006, 20:19

clock-img

Anonimen

Js mam t-2.
Sem super zadovoljna. Tud s TV programi. So poceni, pa tud hitri, zaščita je ok - pravjo računalničarji - tko da zaenkrat nimam pripomb.

clock-img

03.05.2006, 21:17

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Problem s T-2 je v tem, da ga imaš lahko samo če živiš v mestu, ki to možnost ima. Moj dragi je recimo 3 km iz velikega mesta in so mu poslali, da ni možno.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

04.05.2006, 10:11

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Najbolj ugoden je T2, vendar jih je problem dobiti zaradi konkurence in Telekomovega goljufanja. Pri meni je že tretja poizvedba šla na Telekom (mamu jim).user posted image

Drugače je pa odvisno kaj rabiš. Jaz bi zraven rad še njihov TV, tako da pridejo v poštev samo T2 ter SiOL.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem