cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Internet ponudniki

clock-img

28.02.2007, 09:45

clock-img

Felicity

pencil-img

4257

Končno bomo tudi v stanovanju namestili internetno povezavo. Sedaj smo morali kupit številko, ker razvezan dostop pri nas ni možen.

Zanima me, pri katerem ponudniku ste vi sklenili pogodbo in kako ste zadovoljni. Ali so pri vseh ponudnikih pogodbe vezane za več let. (Siol ima vsaj 2 leti, če se ne motim).
Če pri siolu, kakšen paket?

Hvala, lp

clock-img

28.02.2007, 09:48

clock-img

lemavrica

pencil-img

3773

Midva sva pri Siolu ampak samo še 1 teden. Potem greva na T2,ker je cenejši in po mnenju ljudi čist ok.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...

clock-img

28.02.2007, 09:50

clock-img

Anonimen

Midva imava T2 in sva zelo zadovoljna. Priporočamuser posted image

clock-img

28.02.2007, 09:55

clock-img

lemavrica

pencil-img

3773

Kater prenos pa imata. Midva sva vzela 1 /1

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...

clock-img

28.02.2007, 09:57

clock-img

Anonimen

ups...user posted image

pojma nimamuser posted image

bom zvečer mojga vprašalauser posted image

clock-img

28.02.2007, 11:30

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Končno bomo tudi v stanovanju namestili internetno povezavo. Sedaj smo morali kupit številko, ker razvezan dostop pri nas ni možen.



To sicer ni čisto res, ampak hočjo ucurit folku dnar še za to prastaro analogno tehnologijo (beri navaden telefon).

clock-img

28.02.2007, 13:14

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon

IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Končno bomo tudi v stanovanju namestili internetno povezavo. Sedaj smo morali kupit številko, ker razvezan dostop pri nas ni možen.



To sicer ni čisto res, ampak hočjo ucurit folku dnar še za to prastaro analogno tehnologijo (beri navaden telefon).



IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Končno bomo tudi v stanovanju namestili internetno povezavo. Sedaj smo morali kupit številko, ker razvezan dostop pri nas ni možen.


To sicer ni čisto res, ampak hočjo ucurit folku dnar še za to prastaro analogno tehnologijo (beri navaden telefon).

Točno tako. Pokliči na telekom in jim to povej, pa reči jim še, da jih boš prijavla na ministrstvo, ker kršijo pravice drugih operaterjev oz. internetnih ponudnikov. živo nategovanje. Isto sva midva naredila, pa se je vse lepo dalo zmenit.

clock-img

28.02.2007, 13:23

clock-img

Anonimen

T-2.user posted image user posted image user posted image
Zelo zadovoljna.

clock-img

28.02.2007, 15:45

clock-img

Felicity

pencil-img

4257

Saj smo poskušali na vse možne način, ampak tudi drugi ponudniki, so zahtevali številkouser posted image
Smo izven mesta, in baje T2 sploh ni možen na našem koncuuser posted image

Sedaj zares prav nič več ne vem.user posted image

clock-img

28.02.2007, 20:04

clock-img

Anonimen

Da nisi ti slučajno z našega konca, ker mi imamo tud ful komplikacije s tem internetom. No ja, samo pri nas še niti ni tako daleč prišlo, da bi imeli vsaj številko možnost kupit, tako da vejetno nisva iz istega naselja.

clock-img

01.03.2007, 09:36

clock-img

Felicity

pencil-img

4257

Smo iz NG, oz. par km ven, predaleč od strežnika T2.user posted image

clock-img

02.03.2007, 09:20

clock-img

Anonimen

A ne, pol si pa daleč od mene.user posted image  Jaz 2 km ven iz Ljubljane nimam možnosti niti za navaden telefonski priključek, kaj šele internet. Pa je novo naselje. Sram jih bodi.user posted image

clock-img

03.03.2007, 10:17

clock-img

LARIKA

pencil-img

701

Vse to kar ste rekle niti malo ne drži.
Sej je logično, da vse zanima razvezan dostop, tako imenovani PRD. ampak to žal na vseh lokacijah ni možno. Zakaj ne? Ker ni opreme za PRD! Zato! Kot da ste kaj financirali za to! Tako se razburjate. Tudi jaz bi rada imela PRD, pa ga ne morem.  Ja j** ga. Vsega pa pač ne moremo imeti,  ali pač? Je pa seveda finančno bolj ugodno, kot pa plačevanje 2 položnic. Ampak žal tako je.


_____________________________

Imejmo se radi

clock-img

03.03.2007, 20:27

clock-img

saving

pencil-img

168


IZVIRNO SPOROČILO: LARIKA

Vse to kar ste rekle niti malo ne drži.
Sej je logično, da vse zanima razvezan dostop, tako imenovani PRD. ampak to žal na vseh lokacijah ni možno. Zakaj ne? Ker ni opreme za PRD! Zato! Kot da ste kaj financirali za to! Tako se razburjate. Tudi jaz bi rada imela PRD, pa ga ne morem. Ja j** ga. Vsega pa pač ne moremo imeti, ali pač? Je pa seveda finančno bolj ugodno, kot pa plačevanje 2 položnic. Ampak žal tako je.



Larika, PRD pomeni, da ne rabiš nobene opreme. Če bi hotel kakršnokoli opremo od Telekoma, bi bil to delno razvezan dostop. Popolnoma razvezan pa pomeni samo parico, brez njihove opreme na katerikoli strani.
PRD ti morajo omogočiti, če ti ponujajo DRD, obratno pa seveda ni nujno (omejitve na strani centrale - zmoglivost, ni številk, kaj vem kaj). Edino, kjer to ne važi, je, če imaš multiplekser na svoji obstoječi tel. liniji (rečejo jim QMXi ali FCMi). Ampak potem lahko tako ali tako pozabiš na širokopasovni dostop, še z analognim modemom čez 19 kbaudov (download nekje okoli 2kb/s) ne boš prišla. Če pa ti lahko ponudijo ISDN ali ADSL, potem ni (tehničnih) okvir za PRD.

Aja, T2 nam dela čisto OK (trojni paket - TV, telefon, 1M internet).

clock-img

06.03.2007, 07:08

clock-img

LARIKA

pencil-img

701

PRD pomeni polno razvezan dostop. To ne pomeni brez opreme user posted image . V centralo je potrebno namestiti opremo za razvezan dostop, ker drugače zadeva ne deluje.
O multiplekserjih pa ne bom izgubljala besed,... user posted image

_____________________________

Imejmo se radi

clock-img

06.03.2007, 13:07

clock-img

2mama

pencil-img

425

Obstaja T2 v Celju?

clock-img

06.03.2007, 13:40

clock-img

LARIKA

pencil-img

701

Je treba pri njih dat preveritev, pa potem oni za vas preverijo pri Telekomu če je možno. Oziroma če imajo svojo centralo potem lahko takoj preverijo, če se ne motim,....

_____________________________

Imejmo se radi

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem