cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

IncrediMail

clock-img

01.07.2006, 00:26

clock-img

NinaŠ

pencil-img

5709

Imamo Windows XP, ki ga uporabljava 2 uporabnika. Pri meni deluje normalno, dočim drugemu upor. pa zadnje čase (mislim da, odkar sem jaz osvežila verzijo), vedno, ko hočem mail odpreti javi "IncrediMail's instalation is not complete. You must REBOOT your computer before using IncrediMail".
Kaj naj bi to pomenilo? Tudi če kliknem "Complete IncrediMail instalation" še vedno ne deluje? user posted image   No v bistvu niti nimam pojma, kaj pomeni izraz "reboot" user posted image user posted image

Prosiiiim pomoč, če ima kdo kaj pojma kaj narediti! user posted image

clock-img

01.07.2006, 08:28

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Imamo Windows XP, ki ga uporabljava 2 uporabnika. Pri meni deluje normalno, dočim drugemu upor. pa zadnje čase (mislim da, odkar sem jaz osvežila verzijo), vedno, ko hočem mail odpreti javi "IncrediMail's instalation is not complete. You must REBOOT your computer before using IncrediMail".
Kaj naj bi to pomenilo? Tudi če kliknem "Complete IncrediMail instalation" še vedno ne deluje? user posted image   No v bistvu niti nimam pojma, kaj pomeni izraz "reboot" user posted image user posted image

Prosiiiim pomoč, če ima kdo kaj pojma kaj narediti! user posted image





to ti javlja, da  se inštalacija incredi maila ni zaključila in moraš dati ponovi zagon pred uporabo incredi maila.

clock-img

01.07.2006, 13:46

clock-img

NinaŠ

pencil-img

5709

Sem že dala "complete Incred. instalation", pa tudi PC že ničkolikokrat ugasnila in ponovno prižgala...  pa še vedno ne dela user posted image

Daj mi samo nekaj povej - če zbrišem (uninstall) Incredimail, se verjetno zbriše pri obeh uporabnikih? In je potem verjetno potrebno na novo vnesti tudi vse nastavitve (serverji,....)?

tnx user posted image

clock-img

03.07.2006, 08:40

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Probaj inštalirat Incredimail pri obeh uporabnikih, ne samo pri sebi. Torej inštaliraš pri sebi, ponovno zaženeš računalo. Greš na drugega uporabnika, inštaliraš Incredimail, reboot. Morda bo delovalo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem