cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ima kdo incredimail?

clock-img

05.11.2006, 18:19

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

Prosim če mi kdo pove zakaj mi zavrača maile? Vedno ko pošljem mi ga zavrne.
pol pa napiše:
connection was rejected by outgoing mail server mail.siol.net conection to server has failed.

kaj je narobe?

clock-img

05.11.2006, 19:05

clock-img

Anonimen

Če imaš outlok, ti je zaznalo napako, ki je povezana s serverjem. Počisti si odhodna sporočila in tiste, ki so ostala notri.

clock-img

06.11.2006, 12:35

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Morda pa nimaš nastavitev za outgoing mail vredu naštimano.

clock-img

06.11.2006, 12:46

clock-img

Ro.Na

pencil-img

96

Jaz ti toplo priporočam, da čimpreje zbrišeš Incredimail. Za pogledat je res srčkan, ampak se obesi po celem PC-ju in ti bo ščasoma začel povzročati težave. Meni je 2x sesul cel PC.user posted image

clock-img

19.11.2006, 21:00

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Ro.Na

Jaz ti toplo priporočam, da čimpreje zbrišeš Incredimail. Za pogledat je res srčkan, ampak se obesi po celem PC-ju in ti bo ščasoma začel povzročati težave. Meni je 2x sesul cel PC.user posted image



A dej ga lomit?user posted image
Meni pa dela kot urca. Naš PC se kvečjemu sesuje zaradi kakih loadanih igric, smajlov, kurzorjev in ostale navlake...

clock-img

21.11.2006, 16:21

clock-img

bamby

pencil-img

4007





Zna biti, da imaš na serverju poln koš mailov, ki niso zbrisani. Meni takrat ni pošiljalo naprej. Lahko si pa pogledaš na Incredimailu, kako imaš inštalirano, da ti maile na serverju avtomatsko briše, ko ti jih prenese na incredimail. Če tega nimaš, potem je res verjetno, da ti na serverju ostajajo nebrisani maili.
Do tega pa prideš tako, da na incredimailu klikneš najprej  TOOLS- ACCOUNTS- PROPERTIES - ADVANCED (TU MORAŠ IMETI SAMO V ZADNJEM KVADRATKU KLJUKICO)


clock-img

21.11.2006, 16:53

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

hvala,
zdaj sem ga že itak zbrisala z nadzorne plošče in si vse račune nastavila v gmail-sicer mi ni niti malo všeč, ne po izgledu ne nič, ampak se bom že navadla

lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem