cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ima dovolj?

clock-img

06.09.2007, 13:48

clock-img

anita1984

pencil-img

114

moja pikica se je rodila z malo grami(2590) in je v mesecu lepo napredovala-zredila se je za kilogramuser posted image
sedaj pa imama problem...ko se zbudi joče.jo previjem in grema dojit(dojim z nastavkom)...pije minutko, dve, tri...potem pa ne več-samo vleče, tisto kar pa se nabere v nastavku pa zmakne z glavo in polijeuser posted image
ne vem kaj naj naredim.strah me je da bi shujšala, ker sploh ne vem če ima dosti mleka in če je sita. zraven dojke mi tudi zaspiuser posted image
prosim svetujte mi kaj naj naredim...hvala 

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 6.9.2007 18:24:53 >

clock-img

06.09.2007, 13:51

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.09.2007, 14:02

clock-img

aluš

pencil-img

704

Tudi moj se je rodil z tako nizko težo kot tvoj. Ampak po mojih izkušnjah je tako, če prve tri teden "pregurarš", potem gre naprej tudi. Tamali je zdaj že toliko močan in velik, da bodi brez skrbi, da ti bo jokal in sitnaril, če bo še lačen. Najbrž prej poje, ker je postal močnejši (na začetku sta se najbrž kar nekaj časa dojila, ker je bil šibek in ga je dojenje utrudilo). Ti samo veliko pij in počivaj, da se ti bo mleka čim več naredilo, pa bo.

clock-img

06.09.2007, 19:55

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

moja je tud to delala čist na začetku, samo jo je sestra prijela zadaj za glavo in odločno pritisnila ob joško in jo držala tam na mestu, in je delal - ni mogla mrdnit stran user posted image in tud jedla je kokr je treba. se mi zdi da včasih rabjo mal odločne roke, če ne se kr neki spomnejo po svoje solirat user posted image probi, če bo delal, pr men je - še zdej moram včasih to narest k kr okol z glavco jezno opleta, čeprav ma joško pol v ustih..

clock-img

06.09.2007, 20:03

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

aja, glede zaspanja na dojki - tud to je mela moja navadouser posted image so mi rekl da par stvari dela;
ker so preveč udobno počutjo (aka toplo) jih je treba slečt do plenice in tako hranit
masirat rokce, ker sproži refleks sesanja
mal podregnit (moj mož joj je mal požgečkal po podplatih, da se je zbudila - to je bla najina tehnika)
previt, da se mal zbrihta
kupčka podret - isto kot zgoraj
zdej, to probaš če kaj dela in če ne, se meni zdi da jo lahko pustiš spati, ker je res zaspana user posted image
bi jo blo pa fino vsak dan stehtat, če se da..

clock-img

06.09.2007, 21:14

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Naša je bila prva 2 meseca tak zaspanček, da je nič od zgoraj naštetega ni zbudilo user posted image  Tudi če sem jo vmes previla, je kmalu ko sem jo pristavila, spet spala. S tem se nisem obremenjevala, je pač večkrat jedla, saj tako mali tudi še ritma nimajo.
Če tako malo časa je in glede na to, da se ti v nastavku nabere mleko, lahko pomeni tudi to, da ga imaš toliko, da ful teče in posledično mala hitreje je in se tudi hitreje naje user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem