cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ikea - vgradne pečice

clock-img

20.11.2011, 17:57

clock-img

sončnica24

pencil-img

3564

Zanima me če je slučajno si že katera kdaj kupla vgradno pečico in kuhalno ploščov Ikei in kako je z njo zadovoljna, saj imajo zelo nizke cene, pa me zanima če to vse dela ok in če se nena kje v enem letu pokvari. Tukaj je npr. en primer pečice na vroč zrak za 400€, meni se to zdi celo prepoceni?

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/20182320/

clock-img

20.11.2011, 18:11

clock-img

urška

pencil-img

3136

moja sestra ima vgradno pečico in kuhalno ploščo iz ikee. v bistvu ima celo kuhinjo njihovo sedaj že kar nekaj let in je popolnoma zadovoljna. je pa res, da je kupovala v nemčiji, ker gor tudi živi.

clock-img

20.11.2011, 18:27

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Jaz mam točno tako doma. Imam jo cca eno leto in sem zelo zadovoljna. jaz ful pečem in mi je ok. Ni lih uau za pečt več pekačev hkrati, npr, da bi pekla štiri vrste piškotov,.. za to bi rabla malo bolj profesionalno, drugače je pa za eno gospodinjstvo čisto ok.

fajn je, da se maščoba ne oprime pečice, ampak se upepelji in pade na dno, tako, da samo obrišeš in je čista. Ima program za samočiščenje.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

20.11.2011, 19:42

clock-img

susica

pencil-img

281

tudi mi imamo doma pečico in steklokeramično iz ikee in sem super zadovoljna z njima, delata kot urce že 3 leto.

clock-img

20.11.2011, 21:30

clock-img

sončnica24

pencil-img

3564

Hvala vam punce, to sem rabla ker gledam in gledam pa nikjer nič ne najdem, je pa res da so cene full nižje kot pri nas - to mi ni šlo v račun, sploh ker je ta pečica tudi konvekcijska da pečeš stvari s pomočjo zraka.

clock-img

20.11.2011, 22:17

clock-img

Anonimen

Za Ikeo dela aparate Whirlpool, pod Ikeino blagovno znamko, tako da sama kvaliteta ni vprašljiva. Paziti je treba le na to, da se nekaterih rezervnih delov v Slo. ne dobi. Splača se tudi pogledat pri nas whirlpoolove aparate, ker so nekateri primerljivi aparati cenejši kot v Ikei, plus servis imaš doma.

clock-img

24.11.2011, 19:39

clock-img

ThinkPink

pencil-img

915

Tudi jaz imam vgradno pečico in kuhalno ploščo (plinksko) od Ikee. Za oboje skupaj sem dala 500 EUR. Po enem letu aktivne uporabe moram reči, da sem izredno zadovoljna.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem