cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Igre na praznovanju

clock-img

16.08.2009, 14:29

clock-img

GORMITI

pencil-img

9


kamlu bomo praznovali rojstni dan od našega 5-letnika in 2-letnice. Ker bo veliko otrok, bi rada malo organizacije v smislu, da jih vodim pri določenih igrah na prostem. Kakšne igre predlagate?

Hvala!

clock-img

16.08.2009, 18:09

clock-img

Detece

pencil-img

1039

clock-img

16.08.2009, 21:58

clock-img

krtek 1

pencil-img

672

Mi smo našemu naredili otroški srečolov.Kupila sem predvsem Lumpijeve izdelke,kot so plastelin,risalni blok,Hama perlice,spomin,puzle,domino,pikice...in so otroci žrebali listke,ter na koncu odnesli dobitek domov.Vsi so bili ful navdušeni in so se potem ves popoldan igrali samo s tem,tako da jaz skoraj nisem imela dela z njimi.user posted image

clock-img

16.08.2009, 22:02

clock-img

krtek 1

pencil-img

672

Aja,nisem prav prebrala,mislila si igre na prostemuser posted image .Mogoče kakšno gnilo jajce,slepe miši...

clock-img

19.08.2009, 22:18

clock-img

sonček33

pencil-img

11583

Iskanje skritega zaklada, mini olipijske igre

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...


clock-img

21.08.2009, 09:19

clock-img

ksenjak

pencil-img

1919

Tudi jaz sem pripravila iskanje zaklada in so bili vsi otroci (starost 2-6let) zelo zadovoljni.

lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem