cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Igranje odbojke po porodu

clock-img

30.05.2007, 10:33

clock-img

silvy

pencil-img

174

Sprašujem za kolegico, ki je 3,5 mesecev po porodu. Zanima jo, če se lahko ponovno začne ukvarjati z odbojko, glede na to da doji. Saj to ne bi bilo nevem kako intenzivno, samo nekaj tekem bi odigrala. Po mojem, da lahko...Kaj pravite vi?

clock-img

30.05.2007, 14:53

clock-img

Anonimen

Vem za eno, ki je že 6 tednov po porodu začela igrat odbojko, čeprav mislim, da samo 1x tedensko bolj rekreativno varianto, ne vem, če glih tekmovalno.
Drugače je pa pomoje odvisno od njenega telesnega stanja, počutja. Zaradi dojenja pa ni ovir.

clock-img

01.06.2007, 15:13

clock-img

livia

pencil-img

2395

Zdaj sem pa jaz tebe našla.

Zaradi dojenja po mojem tudi ni ovir. Bolj je odvisno kako se ona počuti in kakšen je bil porod. Jaz mislim, da lahko.

clock-img

01.06.2007, 22:44

clock-img

zima07

pencil-img

869

Poznam dekle, ki je 3 mesece po porodu zacela igrati kosarko-in je rekla, da je takoj (oz.zelo hitro) izgubila mleko in nehala dojit...Sem pa tudi jaz mojo G. na pregledu vprasala, ce lahko zacnem migat, pa je rekla, ne prevec, ker boste mleko izgubilauser posted image . Tako da ne vem...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem