cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ideje za novopečenega očka...?

clock-img

05.04.2008, 10:54

clock-img

lumpy

pencil-img

874

Oj,
vsem ki ste na tej strani foruma iskrene čestitke. Ne vem če sem tole moje vprašašnje postavila na pravo stran, pa vseeno prosim za pomoč, pri vas so spomini verjetno še najbolj sveži.

Danes gremo zapit dojenčka od našega prijatelja, pa bi mu radi nekaj ušpičili ali kaj zanimivega prinesli, mi lahko prosim pomagate s kakšno idejo, kaj so zakuhali vam ali vašim očkom ?

Lep dan vsem



_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

clock-img

05.04.2008, 11:09

clock-img

gruška

pencil-img

1774

Lahko mu nesete otroško stekleničko, not na šnopček ali kaj podobnega... Lahko mu naštimate igračko dojenčka, ga oblečete, zavijete v pleničko pravi drekec kakšnega otročka (ali pa samo nutelouser posted image ),  pa naj potem novopečeni očka previje to lutko... (mu prinesete paket plenic in vlažilne robčke)...
Pa lepo se imejte!!!


_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

clock-img

05.04.2008, 14:54

clock-img

lumpy

pencil-img

874

Hvala za pomoč , zelo si pomagala.



_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

clock-img

07.04.2008, 10:37

clock-img

zabica26

pencil-img

465

Ja, baby born zna vse...jokat, lačen je, previt ga je treba... 

clock-img

07.04.2008, 10:44

clock-img

žanai

pencil-img

176

Midva sva dobila lepo zavite zamaške za ušesa in sva se jim čudila.... pa so vseeno kdaj prišli prav. user posted image
Da se je vsaj eden od naju lahko naspal, ko je drugi poskušal umiriti dojenčka.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem