cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

IZ Novalac1 na Novalac2

clock-img

03.04.2005, 14:15

clock-img

iva01

pencil-img

961

Piše da je mleko novalac1 do 5 meseca meni se zdi je Nik vse bolj pogosto lačen in me zanima ali mu lahko dam Novalac dva v starosti 4,5 meseca

clock-img

03.04.2005, 15:40

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Poskusi za en obrok pa boš videla. Problem so po moje samo krči, da bi ga po novem kej matral:zmeden2:

clock-img

04.04.2005, 23:10

clock-img

Tinna

pencil-img

420

Jaz sem mu tudi začela pri 4,5 mesecih dajat Novalac 2, ker se mi je zdel pogosto lačen. :zmeden2:

clock-img

11.04.2005, 19:32

clock-img

sebtan

pencil-img

113

ja jaz se bom kmalu soočila s podobnim problemom iz 1 na 2 sam mi je rekla farmacevtka, da raj kesnej ko prej, kr ima 2 ful več železa in beljakovin in da zapira...aaa??
booo.
rekla je na raj dodam rižek u flaško zvečer al ppa kak keksek?gluten pa to, pa ne vem....:?

clock-img

12.04.2005, 08:58

clock-img

Tinna

pencil-img

420

A da Novalac 2 zapira :zmeden:? Zakaj pa je pol naš :duda: petkrat na dan pokakan :zmeden:. V bistvu narediš po svoji presoji. Jaz nisem opazila nobenih sprememb ob prehodu na dvojko.:zmeden:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem