cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

IRobot Scooba- ima katera?

clock-img

24.06.2014, 09:50

clock-img

jaz_sem_jaz

pencil-img

177

Smo zelo zadovoljni uporabniki IRobot Roombe- ker bi radi, da nam še pomije tla, bi nabavili še Scoobo.
Ima kakšna?
Kateri model?
Kako ste zadovoljne?
Bi se še enkrat odločile za nakup?

Lahko tudi na zs- da ne bo reklame.

Hvala za odgovore!

clock-img

24.06.2014, 11:32

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Poglej še Braavo (bivši Mint, ki ga je Irobot kupil, ker je bil tako dober:) - ima precej boljše reviewje kot scooba, s katero je baje precej dela, da spucaš (par jih je napisalo da kot bi mel hišnega ljubljenčka... to je mene precej odbilo:D - ker ko bom pripravljena met tok dela, bomo nabavili psauser posted image ). Sem jo hotela že kupit, vendar trenutno ni glih čas za večje nakupe in bova počakala.
Če karkoli izveš, se priporočam, ker nekoč v prihodnosti, bi vsekakor rada eno tako žabo, da dela namesto najuuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

30.07.2014, 16:48

clock-img

ursiiika

pencil-img

20

Jaz bi tudi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem