cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Hypoxi terapija

clock-img

23.02.2007, 21:56

clock-img

Jacqueline

pencil-img

532

Pozdravljene!!!

Pred nekaj časa sem se obrnila na vas zaradi moje prijateljice, ki želi shujšati 50 kg. Je na dobri poti, saj tehnica kaže že 10 kg manj, način življenja je popolnoma spremenila.

Sedaj se pa pojavi še eden problem in sicer nesimetrija postave. Ima zelo izrazite tako imenovane jahalne hlače. Sedaj ko sem malo prebirala forum, sem pri eni uporabnici zasledila naslednji link:

http://www.lepota-telesa.si/

Zanima me, če ima katera izkušnje s to terapijo??? Je res tako kot obljubljajo??? Kakšna je cena za 12 obiskov, ki jih priporočajo???

Pa še ena zadeva me zanima. Kako ste se tiste, ki ste shujšale veliko količino kilogramov "spopadle" s kožo, ki se ne krči tako kot bi se morala??? Se da na to vplivat še s čim razen telovadbo in kremami, ki ponavadi ne delujejo tako kot treba???

Hvala za odgovore!!!

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

clock-img

24.02.2007, 07:12

clock-img

Dashenka

pencil-img

1482

Stvar je draga, vendar deluje.
Pred  dvema letoma je paket 12 obiskov stal okoli 100.000 Sit.

Jaz sicer tja nisem hodila zaradi hujšanja, pač pa  po porodu nsiem bila najbolj zadovoljnja s stanjem trebuha in zadnjice.

V tistih 12 tednih sem shujšla za 3kg (kar je bilo kar dobrodošlo), predvsem pa sem se skoraj v celoti znebila celulita (zadnjica, noge),  ki se mi je nabral med nosečnostjo, ter za ogromno cm (zdaj sem že pozabila natančno, ampak bilo jih je okoli 8cm) okoli pasu in trebuha.




clock-img

24.02.2007, 09:39

clock-img

ma19teja

pencil-img

186

Dashenka,

ali lahko poveš še kako si po terapiji vzdrževala "lepše telo". Je bilo dovolj - zdrava prehrana, veliko gibanja ali si še kdaj obiskala to terapijo.

Hvala in lep vikend,
Mateja

clock-img

24.02.2007, 10:02

clock-img

muki1

pencil-img

7193

To pa je najboljše vprašati uporabnico Tanikaa, BO VSE POVEDALA IZ PRVE ROKE.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

26.02.2007, 07:55

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Tanika bo lahko iz prve roke poročala komaj v sredo. Ker danes ne more iti na hypoxi, ker je ZBOLELA user posted image user posted image user posted image user posted image   Bo pa potem prvo merjenje (po šestih terapijah). Rezultate sicer vidim že sama, ampak komaj čakam merjenje. Shujšala pa sem 3 kg, ker sem se res dosledno držala pravil prehranjevanja, ki sem jih dobila v studiu. Sicer pa se vidi tudi na celulitu. Hvala Bogu. In to prav zdaj, ko sem že nekako bila sprijaznjena s tem, da se ga nikoli ne bom znebila niti za gram. user posted image

Koža je vsekakor bolj napeta. Trenutno delam na zmanješavanju obsega stegen in ta zadnje user posted image , potem pa napovedujem boj trebuščku. Tu bo verjetno šlo dosti hitreje dol, ker mam tu samo kak centimeter preveč.

Cena terapije pa je od 290 eur do 430 eur. Odvisno od tega, kako terapijo izbereš.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

26.02.2007, 13:07

clock-img

Dashenka

pencil-img

1482

Hja, jaz sem imela obcutek, da mi je telo dobesedno posrkalo celulit. Do danes, ga nisem pridobila nazaj. Res pa je, da se redno 2x tedensko rekreiram.

Diete pa nisem imela niti takrat niti sedaj nimam nobene.

clock-img

28.02.2007, 22:50

clock-img

Jacqueline

pencil-img

532

tanikaa kako je šlo na merjenju???

dashenka koliko cm si izgubila, opiši mi postopek te terapije pa kolko tolarčkov si odštela

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

clock-img

06.03.2007, 12:45

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

user posted image user posted image user posted image  Po šestih terapijah mam ritko manjšo za 4 cm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Tak da sem končno pri obsegu prišla pod 100 cm.

Trebušček pa se je skrčil za 5 cm. JAZ SEM CARICA!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem