cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Humana mleko

clock-img

25.11.2006, 09:37

clock-img

SAJA

pencil-img

93

kakšne izkušnje imate s tem mlekom?

clock-img

25.11.2006, 09:39

clock-img

Petraa

pencil-img

1205

Jaz sem mislila otroku kupiti humano,pa je tašča rekla( je v zdravstveni smeri),da humana ni primerna,ker kar redi

clock-img

25.11.2006, 20:05

clock-img

TONČI.

pencil-img

1695

Ojla, jaz sem mu po dojenju najprej dala novolak. Mu ni pasal. Potem sem dajala hipp. Ker ga pa enkrat v trovini niso imeli sem kupila humano. Se mi zdi še najboljše mleko za malega. Da pa zelo redi pa ni res. Jaz sem ga mojemu dajala do tam nekje 13meseca. Ni hotel preiti na kravjega. Sedaj je uspelo. Redi pa ne, moj je sedaj velik 87 cm. in težak komaj 11kg. To je bilo pri starosti enega leta, na pregledu pred cepljenjem.
Drugače pa poteka tudi ena nagradna igra :

http://www.euroalba.com/default1.asp?lang=slo

pst, da ti povem potiho. Na eni škatli imaš dve kodi. Malo in veliko. Pošlji jih ločeno, pa boš dobila duplo nagrado. To vemo mi gorenci.user posted image

clock-img

25.11.2006, 20:19

clock-img

TONČI.

pencil-img

1695

Pozabila sem napisat, da imaš za humana mleko tudi bone v dm. Za 500 sit pousta. V dm je to mleko 990 sit. Z bonom komaj 490 sit.

< Sporočilo je popravil TONČI. -- 25.11.2006 20:20:38 >

clock-img

26.11.2006, 09:08

clock-img

SAJA

pencil-img

93

tonči,a pa prodajajo tudi 2+ v dm-u ker sem zdaj šele prebrala na tisti internet strani za kravico.A si ti  uporablala navadno 2 pa kje se dobi te bone, a misliš babybonus?

clock-img

26.11.2006, 19:01

clock-img

najina pikica*

pencil-img

993

mi smo doktorerali o izbiri adapt.mleka za našega malčka....smo probali prav vse vrste adapt.mleka od novalak-a,aptamil-a,....nič mu ni pasalo...pol smo pa probali humano user posted image  super,smo ful zadovolni...(nevem,če glih drži,da redi user posted image  nš je na kilah pridobival tako kot je moral nč premalo in nč preveč)

clock-img

27.11.2006, 11:03

clock-img

TONČI.

pencil-img

1695

Saja, prodajajo v dm tudi 2+. Stane pa 990 sit. Jaz sem tega uporabljala do konca. Do 13 m. Bon je pa v vsaki 1 knjižici od dm. Knjižico pa dobiš, če izpolneš kupon (dobiš v dm), mu priložiš roj. list in oddaš  prodajalki v dm. Potem po pošti dobiš knjižico. Daj napiš na zbirateljstvo, če ima kakšna odveč.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem