cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Humana 2 : Hipp 2

clock-img

15.03.2006, 18:35

clock-img

thunder

pencil-img

302

Kar se adaptiranega mleka tiče sem totalen lolek, zato bi vse prekaljene adaptiranke prosila za pomoč. Polno dojim, mleka imam dovolj, imamo že en gosti obrok imam pa en problem. Doma imam oba v naslovu omenjena adaptirana mleka (ki jih nameravam tudi uporabljat pri pripravi hrane: čokolino, pire, ...). Zaradi nujnega opravka, ki ga imam ta teden mu večernega obroka (torej zize) ne bom mogla ponuditi in sem se odločila da mu bo moja mami, ki mi ga bo čuvala, ponudila eno od teh dveh mlek - seveda če bo sploh hotel pit, sam mislim da ni panike.
Zdaj pa me zanimajo vaše izkušnje - torej katero se bolje obnese (manj krčev, zaprtost...) in seveda kako naj ga pripravim: OK navodila sem prebrala, mene pa zanima bolj vaša praksa: ali ga lahko pripravim prej in ga dam v hladilnik in ko bo mali lačen ga mama samo vzame iz hladilnika in pogreje pod vodo al ga mora res na sveže pripravit...

Thanks

clock-img

15.03.2006, 18:48

clock-img

Anonimen

Humane ti ne priporočam.ker baje bolj redi al neki.
vem,ker imam prijateljico,ki dela v lekarni.
zakaj pa si ne bi mleko izčrpala in dala v hladilnik??Potem ga tvoja mami samo pogreje

clock-img

15.03.2006, 19:04

clock-img

thunder

pencil-img

302

Ma sej sem to tud razmišljala. Nisem si ga še nikol oz. enkrat sem za foro probala pa nisem bila glih najbolj uspešna, črpalke pa nimam. Sicer pa gre le za enkratni dogodek, tk da mislim da ni panike ali pačuser posted image

clock-img

15.03.2006, 19:09

clock-img

Anonimen

Hmm,a si poskusila ga hranit z flaško??
Ker tisti otroci ,ki so dojeni včasih nočejo flaško ampak kar zizo zahtevajo.
čeprav bi ti črpalko priporočila,saj nikoli ne veš kdaj in zakaj boš mogla kam it pa otrok ne bo mogel s tabo.

clock-img

19.03.2006, 20:44

clock-img

spacey

pencil-img

2359

Mi smo na Hipp-u od vsega začetka in smo super zadovoljni. Imamo pa tistega lažje prebavljivega (probiotičnega).
Priporočam user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem