cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Hujšanje z vibracijsko vadbo (ploščo)

clock-img

07.07.2010, 14:38

clock-img

memole80

pencil-img

480

Zanima me če je katera shujšala oz. si oblikovala telo s pomočjo vibracijske vadbe oz. vibracijske plošče.

clock-img

07.07.2010, 21:29

clock-img

ona

pencil-img

3685

Kaj sploh je touser posted image

clock-img

07.07.2010, 22:22

clock-img

gaya24

pencil-img

944

Jaz jo imam v salonu, oz. power trainer...sej je isto sam eni rečejo vibra plate. S tem se ne shujša ampak je to za preoblikovanje telesa in za povečanje mišične mase ter zmanjšanje maščobne...to je tako kot fitnes, le da na tem delaš 20min, med tem ko bi v fitnesu porabila 1,5h (Seveda je predpogoj, da vaje izvajaš pravilno). Je pa res, če ti bojo pa dali zraven pa še dieto, boš pa verjetno shujšala tudi. Je pa ta stvar ful dobra za vzdrževanje teže in za kondicijo. Pa še malo časa ti vzame.

clock-img

07.07.2010, 23:23

clock-img

memole80

pencil-img

480

Je pa seveda odvisno od vibracijske plošče. Tiste, ki jih vidimo na Top Shopu za 450 € niso za nič in bolj škodujejo kot koristijo.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem