cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Hujšanje z luno

clock-img

13.04.2006, 09:00

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Danes se hujša po luni, če se ne motim. user posted image  A se začne postiti komaj zvečer ali že zjutraj? Na enem koledarju imam napisana ob 7.08, na drugem pa 18.08. user posted image  Pa me zanima, kdaj se res začne postit, da ne bom po nepotrebnem lačna cel dan? user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

13.04.2006, 09:07

clock-img

Anonimen

Ob 18.41.
Poglej:
http://www.lunin.net/

clock-img

13.04.2006, 09:07

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Danes zvečer ob 18.40 se začne....Bom probala....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

13.04.2006, 09:08

clock-img

Anonimen

Mogoče bi pa jaz tudi probala. Škodovalo mi ne bi nič.

clock-img

13.04.2006, 09:12

clock-img

katis

pencil-img

975

Lelaval, jaz vedno pogledam na www.lunin.net in mislim, da je tam (nekje pod vpliv lune, potem pa klikneš polna luna, ščip, pol pa na danšnji datum - sorry, ne znam linka prilimat) za danes je pisalo, da se začne ob 18:41.

Jaz bom štela to uro za začetek in bom upoštevala do jutri do 18:41 pol bom pa mogla eno zelenjavno juhico popit, ker grem potem jutri na pot. Na morje!!!

Se torej 'dobimo na luni' user posted image



_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

13.04.2006, 09:13

clock-img

katis

pencil-img

975

Matr sem dolg tipkala, zdej so me pa ostale že prehitele, in to z istimi informacijami...user posted image

Se vidi, da tole mal med službo tipkam...user posted image

clock-img

13.04.2006, 09:17

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Hvala.
Potem bom pa danes jedla, jutri pa ne, ker za viken so na jedilniku same dobrote. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

13.04.2006, 10:33

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

tudi jaz bom imela lunin post, pa še tako fino se pokriva z jutrišnjim stogim postom velikega petka
user posted image

clock-img

13.04.2006, 15:00

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Me, ki hujšamo po Montignacu smo se tudi odločile za en sadno vodni dan v petek. Zgleda, da bom že dns začela, saj po šesti uri itak nič ne jem. Bom pa jutri jedla zjutraj sadje pol pa čaj brez sladkorčka... 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem