cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Hujšanje z Cindi-ima kdo izkušnje?

clock-img

11.10.2007, 14:08

clock-img

Anonimen

Hujšanje z Cindi-ima kdo izkušnje?Je komu uspelo shujšati s tem?

user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.10.2007, 14:09

clock-img

Anonimen

Cindy program misliš v okviru zdravstvenih domov?

V bistvu če to misliš, to so sam skupine, ti povedo kako jest, migat, pogovarjaš se....nč pretresljivega v glavnem. Hujšat morš še zmeri samuser posted image

clock-img

11.10.2007, 21:02

clock-img

Marina_

pencil-img

1195

Vem samo ,da priporaočajo AMC posodo. Tako zdravo kuhaš(brez olja) in na pari(zelenjava se kuha s svojim sokom...)
Glede posebnega hujšanja pa ne vem.

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

clock-img

19.10.2007, 21:54

clock-img

eva1

pencil-img

4835

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Cindy program misliš v okviru zdravstvenih domov?

V bistvu če to misliš, to so sam skupine, ti povedo kako jest, migat, pogovarjaš se....nč pretresljivega v glavnem. Hujšat morš še zmeri samuser posted image



ja sam te skupine in tehtanja so ful ok! jaz sem sedaj shujšala že 9.5kg, in mi gre ful dobro! Motivirana sem ful, kadar imaš krizo ti dajejo moč za naprej te spodbujajo..marsikaj ti razjasijo glede hrane...meni se zdi to res super, za tiste ki ne zberejo prave volje in tiste ki se znova in znova spopadajo z dietami-tukaj pa ni diete, ampak spremeniš način življenja in še vedno ti je vsa hrana dovoljena-seveda v omejenih količinah!

clock-img

29.10.2007, 22:38

clock-img

Ilije

pencil-img

945

Se strinjam s predhodnico. Skupina ti da ful motivacije za hujšanje, kako hujšaš je pa seveda odvisno od tebe, sam po moje je najboljš, da se držiš njihovih navodil o prehrani. Mi smo v okviru tega programa imeli enkrat tedensko telovadbo in po treh mesecih sem imela ful kondicijeuser posted image . Če se imaš možnost vpisati v ta program, toplo priporočam...
Aja pa še en plus, in sicer zelo velik ZASTONJ JE!!!

clock-img

10.11.2007, 16:19

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Cindi je zakon.Pa še zdravo ješ.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem