writing-img

Hujšanje po porodu in dojenje?

clock-img

21.05.2008, 11:05

clock-img

Teya*D.

pencil-img

391

A je katera probala?
Mogoče z ločevalno dieto, takoj po porodu? Ali je boljše jest, zaradi mleka?
Po prvem porodu sem imela mleka ogromno, jedla sem normalno, celo kdaj kaj preveč pa je mleko bilo prevoodeno kasneje. Ker sem začela dodajati sem mleko izgubila shujšala pa ničuser posted image .
No, kaj svetujete? Jest bolj zdravo ali takoj na dieto?

lp

clock-img

21.05.2008, 12:14

clock-img

nizy

pencil-img

1993

pozdravljena,

jaz sem tudi po porodu 3.5m,pa tudi premišljujem o tem,..... bom počakala da naša user posted image začne jesti GH ,pa se bom spravla  na ločevalno . Saj ločevalna  je itak sama zdrava hrana ,pa polna vitaminov.

clock-img

21.05.2008, 12:43

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Jaz bom počakala z dijeto.
Mi je pa sit in dojen dojenček veliko bolj pomemben kot moji odvečni kilogrami.

clock-img

21.05.2008, 13:18

clock-img

lev76

pencil-img

261

Moja prijateljica je hujšala po ločevalni in seveda izgubila mleko. Tako, da če želiš še dojiti potem ne priporočam-vsaj po tej njeni izkušnji sodeč.

clock-img

21.05.2008, 14:07

clock-img

qwasy

pencil-img

234

Saj ne rabiš diete. Odvečnih kil sigurno nimaš od zraka, ampak od preveč cukra in nezdravih maščob - ukini jih, oziroma zmanjšaj, pa bo. Na to finto sem jaz v osmih mesecih dojenja izgubila natanko tistih 7 kg, kolikor sem jih odvečnih prinesla iz porodnišnice. Nisem se 100% odpovedala sladkarijam, samo 80%.
Diete so itak brezveze, kaj šele med dojenjem.

_____________________________

ojej!

clock-img

21.05.2008, 14:38

clock-img

Teya*D.

pencil-img

391

Hvala za odgovore! Ma ja saj je res, da sem si marsikaj privoščila od sladkega do masnega itn. .
No, tudi meni je na prvem mestu pomembno to, da je otrok sit in ne lačen. Kilograme imam še čas izgubit, res pa je da sem jih pridno nabirala 9 mesecev kar pomeni, da zdaj ne bodo izhlapeli v 14dneh.

lp

clock-img

21.05.2008, 16:05

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Poskušaj preštudirat Montignaca.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem