cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Hujšanje

clock-img

04.11.2008, 15:13

clock-img

159lila

pencil-img

58

Jaz hujšam že celo življenje.Sedaj sem tri mesece po porodu in imam kar nekaj kil preveč.POČASI  BO TREBA SHUJŠAT!Iščem kandidatke da se mi pridružijo,da se bomo spodbujale.Skupaj nam bo uspelouser posted image

clock-img

04.11.2008, 15:20

clock-img

sesil

pencil-img

3017

sej kandidatk je ogromno, tako da nisi sama v tem zosu. no, mi že pridno hujšamo...

clock-img

05.11.2008, 08:29

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

najbolje, da se pridružiš že eni odprti temi....odvisno kakšno metodo ali dieto si boš zbrala


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

28.11.2008, 02:47

clock-img

nataly20

pencil-img

1

jaz sm se v nosečnosti zredila 30 kg, pa sem mislila da bom ostala 3 delna omara, ampak sem shujšala čeprav ne takoj sem pa po 17 mesecih.no pa nej še to povem preden sem zanosla sem imela 53 kg ko sem šla rodit pa 83 noro ko šunka sem bila. zdej sm pa že na 55 kg tk da punce ne obupat.majn jest več pit vode in več delat pa še več sexat to pa ziher pomaga he he. byuser posted image

clock-img

28.11.2008, 09:12

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: nataly20

jaz sm se v nosečnosti zredila 30 kg, pa sem mislila da bom ostala 3 delna omara, ampak sem shujšala čeprav ne takoj sem pa po 17 mesecih.no pa nej še to povem preden sem zanosla sem imela 53 kg ko sem šla rodit pa 83 noro ko šunka sem bila. zdej sm pa že na 55 kg tk da punce ne obupat.majn jest več pit vode in več delat pa še več sexat to pa ziher pomaga he he. byuser posted image




jesti moraš zdravo hrano, pa se lahko naješ do sitega. ni treba stradati. voda pa sex hehehe to pa itaq!!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem