cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Hujšam

clock-img

31.01.2008, 10:20

clock-img

leonida

pencil-img

174

Pozdravljene!

Odločila sem se da vržem nekaj klic doli. Najprej sem se odkrižala kontracepcijskih th, po njih sem se zredila celik 15 kg. Zdaj pa sem lepo na shujševalni. Nimam nobene diete določena, pazim kaj jem in koliko. Seveda čim manj. Iz 76 kg sem zdaj prišla na 71 kg. Moj cilj je tam 65 kg- 63 kg. Vem da mi bo uspelo imam tako trdo voljo ko konj.:-)

< Sporočilo je popravil win -- 31.1.2008 10:35:09 >

clock-img

31.01.2008, 10:38

clock-img

Win1

pencil-img

143

user posted image  Srečno!!!

lp, win

clock-img

31.01.2008, 10:40

clock-img

Anonimen

Leonida pridi k nam na hujšanje.Naš moto:Bomo zmogle? Bomo ja.

clock-img

31.01.2008, 13:11

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Super - držim pesti, da ti uspe user posted image
Pa le pridruži se nam - kot ti je že K L napisala. Druga drugo vzpodbujamo - in grajamo ob grehih user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

31.01.2008, 13:22

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Imaš skoraj enake mere in želje kot jaz user posted image . In tudi enako voljo user posted image !

_____________________________

ROŽICA

clock-img

31.01.2008, 13:52

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

Brezveze. Nikoli ne boš shujšala, če ne prideš k namuser posted image  Ajd, zapri tvojo temo, pa stradaj ( takorekoč) z namiuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem