cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Hujšala bi...

  
clock-img

20.05.2009, 19:03

clock-img

titania

pencil-img

293

... sam ne sama. user posted image . Vrjamem, da marsiktera rab podporo (npr. jst sm idealn primer) in namest za hladilnik bi tko šle raj za računalnik ;).

Sej je dost, da se tle napiše kok si lačna, al pa da se pohvalš kok kil si šla dol (in mogoče deliš svoj recept z nami).

Lohk pa se zmenmo tut na tak način, da smo npr. dans brez kruha, jutr brez čokolade in nardimo neki za svoje zdravje..

Predlagajte pa ve... Jst sm za!!

clock-img

20.05.2009, 20:46

clock-img

kjava

pencil-img

2416

jaz bi tud, sam bi rabila kar enga konkretnega skoz zraven, da bi me bremzal. Preko virtuale ne nuca user posted image

clock-img

20.05.2009, 20:55

clock-img

ssprdamj

pencil-img

51

Zivjo!

No, jaz sem tudi ena od ... po porod mi je ostalo kar precej viska...ja, vsekakor bi potrebovala dieto in vzpodbudo...tudi virtualno. Torej, kdaj bi zacele? In kako?

clock-img

20.05.2009, 20:55

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.05.2009, 20:56

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.05.2009, 20:58

clock-img

Anja24

pencil-img

492

jst bi tudi...pa nimam volje...oz. se zvečer pregrešimuser posted image user posted image
Mi je tudi od poroda ostalo12 kg viška user posted image



clock-img

20.05.2009, 20:59

clock-img

S*

pencil-img

3006

Še ena ki bi, pa... Bi rabla eno konkretno brco v rit, pa ne samo virtualne user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

20.05.2009, 21:02

clock-img

Anja24

pencil-img

492

Kdaj pol začnemo? Jutri? Al v ponedeljek?user posted image

clock-img

20.05.2009, 21:03

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.05.2009, 21:05

clock-img

Anonimen

Ajde punce nč jutr, kr dons začniteuser posted image

clock-img

20.05.2009, 21:05

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

jest tut, jest tut! sam jest mam drugačn problem... men ni problem čez dan, ker ob teh temperaturah živim ko kravica (samo od zelenjave), tko da ni panike, pol pa še kak koprivin čajček spijem in laufam po wc-jih... pr men je problem zvečer, ker me boli želodec, ker cel dan ne pojem nič toplega. in potem jem zvečer toplo, kar je avtomatsko veliko oz. preveč za zvečer...

no, kakorkoli, se pridružujem user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

20.05.2009, 21:10

clock-img

halgato

pencil-img

49

Čaw!
Jest bi tud!!! Pa je res, tko kot je Nina7 napisala, nič jutri, kar danesuser posted image . No, za danes je že malo prepozno, jutri pa veselo na delouser posted image .
A bomo kej dorekle, kako oz. z katero dieto?user posted image Pa se zmenimo, da se zjutraj stehtamo, napišemo, kolk jih mamo, pa kolk bi jih rade "dol dale". user posted image

clock-img

20.05.2009, 21:15

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

halgato, jest ne grem po nobeni dieti user posted image samo manj žri in več migaj varianta... sam že zdej vem da bom 'padla' k grem na guinnessa ju3 user posted image ampak ja, lahko se res zvagamo zjutri tko da bomo mal se spodbujale.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

20.05.2009, 21:19

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.05.2009, 21:23

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.05.2009, 21:24

clock-img

Onasiss

pencil-img

6379

Evo, še ena k bo podpirala in upam, da bo podprta (pa ne s komolcem). user posted image user posted image
Ampak tale varianta manjžri men čist nč ne pomaga, sam še bolj zmatrana sem, migam pa tud, niti ne vem kako ne bi saj sem z dvema mulcema cele popoldneve sama doma in jih gonm okrog, da zvečer vsaj že ob devetih zaspijo.

_____________________________

So what....

clock-img

20.05.2009, 21:31

clock-img

halgato

pencil-img

49

Ok, grem tudi jaz na varianto manj žriuser posted image Upam, da rata. Je pa varianta, da zvečer napišemo, kaj vse smo jedle, da se tko mal kontroliramo. Pa brez nakladanja.user posted image , ker si itak same seb lažemo potem user posted image . Ampak res dosledno pisanje. Ste za to?

clock-img

20.05.2009, 22:53

clock-img

Detece

pencil-img

1039

Še ena.Odkar sem rodila imam težave s kg (pred 6 meseci). Sem se po porodu, kljub dojenju konkretno zredila. Se vedno bolj sekiram, ampak se mi zdi da mi nič kaj veliko ne pomaga.
No potem se pa zjutraj stehtamo, napišemo dejanske kg in željene kg.
Kaj bomo ju3 jedle?? za zajterk sadje?? recimo 2 jabolki. in potem do kosila pile veliko vode in če bo sila pojedle še kakšno jabolko. Hmmmm...kaj pa za kosilo??? kakšna zelenjavna rižota in skleda zelene solate?

Še kak predlog?

clock-img

20.05.2009, 22:58

clock-img

Detece

pencil-img

1039

Start 21.5.2009

_ Titania
_Kjava
_Ssprdamj
_Morrak
_Anja 24
_S*
_Nina7
_Felicita
_Halgato
_Detece

Za zdaj nas je 10user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.05.2009, 05:32

clock-img

halgato

pencil-img

49

Jutro!!

No, tko, jaz sem že začelauser posted image .
Trenutno zajtrkujem muslli z jogurtom, za malico si bom vzela sadje. Za kosilo, pa karkoli že bo. Jedla bom namreč v službi, ker delam do 19.00.

Moji kg: 63kg, rada bi prišla do 57kg.

Bomo zmogle???


clock-img

21.05.2009, 06:20

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Hey

A bi mene tud katera lahko konkretno "nabasala" v tazadnjo da se k seb spravim glede hujšanja? user posted image

No drugače sem pa današnji dan začela z jabolkom pol pa še kosmiči z mlekom.

clock-img

21.05.2009, 07:41

clock-img

halgato

pencil-img

49

Hey, Špelca21!!

Ravnokar si dobila "brco v rit" user posted image

Kako pol, a bomo vsaka po svoje mal hujšale, ker itak ni vsaka dieta za vsako. Se bomo samo vzpodbujale? Jaz sem lani shujšala z ločevalno, pa mi zdaj ni še enkrat za to. Se bom raje držala načela manj žri user posted image

Kako pa kaj ostale?

clock-img

21.05.2009, 08:27

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

evo, jest sm ravno z vage - 80,4 (torej recimo 80 user posted image , ker 0,4 zgubim že če grem na wc), rada bi šla na pod 70kg, torej me čaka 11kg za zgubit. sicer si grem pa privoščit obilen zajtrk, potem pa na faks, kako bo pa naprej pa povem pod večer. uspešen dan vsem user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

21.05.2009, 08:30

clock-img

ssprdamj

pencil-img

51

Zivjo!

No, jaz sem dan zacela s kivijem. No, pri meni je tako, da se dojim, tko da se kake drasticne diete ne bi sla.
Izkljucitev vseh sladkarij in  edina tekocina voda v velikih kolocinah in po 5. uri nic vec.
Upam, da nam bo uspelo. Glede kg pa - jih je veliko v rezervi. Upam,da se jih cim vec znebim..

clock-img

21.05.2009, 08:39

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

drage moje hujšarice....


veste za tisti pregovor: "Kar lahko narediš danes, ne odlašaj na ju3. To, da bomo pa 'jutri' začele je pesek v oči....zato ša za vse, za lepši začetek en a konkretna

user posted image
BRCAuser posted image user posted image user posted image

vsem hujšaricam pošiljam ogromno volje in samodiscipline

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem