cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Hranjenje

clock-img

02.12.2008, 10:33

clock-img

sedmica

pencil-img

34

Zanima me kolikokrat in kako pogosto se vaši user posted image hranijo pri dobrih 3 mesecih. Moja je čez dan na 2 uri pa še to je dve uri od prejšnjega začetka dojenja, tako da imam občutek da ves čas samo dojim, malo premišljujem če mogoče nimam dovolj mleka da se ne naje, po drugi strani pa mi spi celo noč, naj povem še da mi je prej jedla na 3 ali 4 ure pa prav tako spala ponoči. Če si sčrpam mleko si ga lahko samo zjutraj s tem da nisem prej dojila tam okoli 9 ur, popoldne ga ne načrpam vse skup nič. Kaj menite ali bi morala dodajat?

clock-img

02.12.2008, 11:35

clock-img

evi28

pencil-img

253

NE!!
Če dojiš na dve uri, je pa ja ok?! Jaz sem dojila tudi na pol ure včasih. Na začetku, par mesecev se ti lahko zgodi, da boš "kar naprej" dojila in to je normalno. Dojenje ni tako kot AM, kjer daš flaško in je user posted image sit vsaj 3-4 ure. Če si še pa nisi, si pa o dojenju preberi na dojenje.net, ali pa forum na Med.over.net-dojenje. Tam boš izvedela vse. Vsekakor pa ne dodajaj kar za brezveze, ker če boš, boš posledično imela tudi manj mleka in postopoma se ti lahko zgodi tudi, da pristaneta samo še na AM.

clock-img

05.12.2008, 21:32

clock-img

D.anna 76

pencil-img

721

Mi smo pri 3 mesecih dojili na 2,5 ali 3,5 uri. Odvisno tudi od vremena, razpoloženja,.......
Poleti ko je blo vroče je bil včasih samo žejen pa ja mal pocuzal, sedaj pozimi sicer malce starejši dojimo dopoldan na 3 do 3.5 ure, popoldan pa na cca. 2 do 2,5 ure. tako da me pride cca. 6 obrokov na dan.

clock-img

05.12.2008, 22:39

clock-img

ČebelicaMaja

pencil-img

1075

IZVIRNO SPOROČILO: evi28

Dojenje ni tako kot AM, kjer daš flaško in je user posted image sit vsaj 3-4 ure.



pa kje ste to pobrali!?user posted image - moja je na adaptiranem mleku, je stara 3mesece in pol, pa je na 1,5 do 2 uri?! Ko je bila pa dojena, sva pa jedli vsako uro. Naj pač je, takrat kadar hoče, saj vsi niso enaki... dokler je po podoju otrok zadovoljen se ne sekiraj...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

clock-img

05.12.2008, 22:44

clock-img

Petr_a

pencil-img

803

je čisto vseeno ali je na AM ali na joški.
Fora je samo v tem,da dojeni otroci se cartajo na joški,to ne pomeni da res jedo.Starejšega sm ohranili na 1 uro,mlajši pa je bil kar lep čas non-stop na joški

clock-img

05.12.2008, 22:45

clock-img

Petr_a

pencil-img

803

Aja,pa dodaat ne nič,če dojiš mleka imaš.
Črpalka NI merilo da mleka ni.
Jaz si ga nisem mogla izčrpati nič,pa sem mleka imela.

Draga moja,jaz sem svojega dojila na pol ure,tako da lepo prosim,tebi se lepo godi,tako da ne jamrajuser posted image

clock-img

06.12.2008, 15:51

clock-img

evi28

pencil-img

253

pa kje ste to pobrali!? - moja je na adaptiranem mleku, je stara 3mesece in pol, pa je na 1,5 do 2 uri?! Ko je bila pa dojena, sva pa jedli vsako uro. Naj pač je, takrat kadar hoče, saj vsi niso enaki... dokler je po podoju otrok zadovoljen se ne sekiraj...





Poanta tega posta ni bila, kako dolgo je otrok sit po AM, ampak, ali naj dodaja, tako da to res ni relevantno v tem primeru...
Če se boš pa boljše počutila, se ti pa opravičujem za napačne informacije, ki sem jih navedla v zvezi z hranjenjem z AM.

< Sporočilo je popravil evi28 -- 6.12.2008 15:52:41 >

clock-img

06.12.2008, 23:44

clock-img

ČebelicaMaja

pencil-img

1075

sem v nadaljevanju posta napisala: ...Naj pač je, takrat kadar hoče, saj vsi niso enaki... dokler je po podoju otrok zadovoljen se ne sekiraj... da pa bo poanta popolna, naj pa še dodam- ne dodajaj AM, dokler ni potrebno...


_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem