cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Hrana za glasbenike in fotografa

clock-img

23.10.2009, 12:28

clock-img

Tanchy

pencil-img

360

Ojla,

mene pa zanima kako se boste odločili glede pogostitve glasbenikov ter fotografa - bodo deležni enake hrane ali kako drugače? Pri nas bo verjetno poročni jedilnik za 35€, pa se mi zdi poleg tega, da že tako plačava oboje kar visoka cena še za enako pogostitev (vseh skupaj je 6 = 210€ + pijača user posted image ) ....

Kako je bilo pri že poročenih nevestah?

Upam, da dobim čim več odgovorov...

_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!

clock-img

23.10.2009, 13:12

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ja normalno, da jim boš dala hrano tako kot boste vi jedli. user posted image

clock-img

23.10.2009, 13:28

clock-img

bučkabb

pencil-img

865

se strinjam z najoo, mende jih ne boš ven nagnala ko boste jedli al pa jim dala kozarec vina in kos kruha za jestuser posted image user posted image user posted image user posted image

skor ne moreš delat razlik

clock-img

23.10.2009, 13:58

clock-img

majcci

pencil-img

521

Midva sva jih enako pogostila kot ostale goste (2 obroka, pecivo, torta + pijača).

clock-img

23.10.2009, 14:02

clock-img

pety78

pencil-img

6109

IZVIRNO SPOROČILO: Tanchy

Ojla,

mene pa zanima kako se boste odločili glede pogostitve glasbenikov ter fotografa - bodo deležni enake hrane ali kako drugače? Pri nas bo verjetno poročni jedilnik za 35€, pa se mi zdi poleg tega, da že tako plačava oboje kar visoka cena še za enako pogostitev (vseh skupaj je 6 = 210€ + pijača user posted image ) ....

Kako je bilo pri že poročenih nevestah?

Upam, da dobim čim več odgovorov...



Potem pa raje sami fotografirajte in si predvajate muzko na CD.
Itak, da bodo isto jedli, ali bi jim ti kar kake kose pizz postregla.user posted image user posted image user posted image


_____________________________


clock-img

23.10.2009, 14:57

clock-img

tanci29

pencil-img

4970

dobili so isto kot vsi ostali gostje

clock-img

23.10.2009, 14:59

clock-img

ajataja

pencil-img

1672

dobili isto,mi je to čist logično

clock-img

23.10.2009, 14:59

clock-img

Čebel@

pencil-img

16171

dobili so isto kot ostali svatje

clock-img

23.10.2009, 15:15

clock-img

Arwenko

pencil-img

5206

Dobili so isto, brez izjeme.

clock-img

23.10.2009, 15:43

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

pri naju so tudi vsi dobili isto in pili brez omejitev user posted image

clock-img

23.10.2009, 15:48

clock-img

Tanchy

pencil-img

360

jaja hvala za kritike - nekje sem pač zasledila, da nekatri dajejo samo narezek user posted image pa se mi je zdelo malo čudno. Zato sem pa raje vprašala na izkušnje, ker sva midva tut računala ne enako hrano kot svatje, sam mi je pa dal mislit glede na to kok že tko računajo.....

_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!

clock-img

23.10.2009, 17:24

clock-img

Petka09

pencil-img

1129

Pri nama so tudi dobili isto in tudi enako aranžirano mizo so imeli.
Sem pa že vidla kje, da so pač sedeli za posebno mizo in čist navadn prt gor, vsi ostali svatje pa okrancane in okinčane mize user posted image . Pač, ne morš delat razlike.

Se pa strinjam ja, da ti pošteno računajo, nikjer pa tle ne odštejejo, da dobijo tut za jest in za pit zravn user posted image .

clock-img

23.10.2009, 19:45

clock-img

Njumi

pencil-img

168

Baje je to odvisno. Pri nama sta bila (fotograf in DJ) za mizo z gosti, jedla isto in se zabavala z vsemi. Je pa res, da se včasih naredi posebno mizo, podobno kot za šrangerje - odločiti se mora vsak par posebej.
Če bo fotagraf na ohceti le kratek čas se mi ne zdi smiselno, da zanj plačaš enako, kot za ostale goste - pač mu daš kaj za s sabo. Odvisno, kako ste se zmenili.


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

clock-img

25.10.2009, 08:33

clock-img

Tanchy

pencil-img

360

No, sej verjetno bodo tudi pri nas dobili enako....itak se še pogajamo o cenah...pa bom poskusila tako mal zbit dol user posted image . So znanci in mislim, da bo šlo....

_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem