cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Hrana

clock-img

11.09.2011, 13:05

clock-img

Micy

pencil-img

726

Pozdravljene

No tako, dejte mi prosim povedat, kaj lahko jemmmmmm , če dojim. Namreč rekla sem, da bom dojila pa če se moram zato na glavo postavit. Prvega otročka nisem mogla dojit, ker ni vlekla, oz. je neprestano spala na dojki, tale moj korenjaček, ki je pa zdaj prišel je pa priden za vlečt sto na uro.

Zdej pa tko, rada bi vedla kaj lahko vse jem. Ker mlečni izdelki mi gledajo že iz ušesssss in iz rit. :)))

A ma mogoče katera kakšen jedilnik al pa kaj podobnega, ker nebi rada da ga zvija.

Hvala vsem.

Lep dan še naprej

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 11.9.2011 16:26:40 >


_____________________________

Love is in di er.

clock-img

11.09.2011, 14:33

clock-img

ajataja

pencil-img

1672

ne vem zakaj ne bi smela jest česa oziroma jej vse kar si jedla preden si rodila in začela dojit.Sem rodila trikrat in tri otroke dojila pa nisem nikoli gledala na to da ne smem kaj jest.

clock-img

11.09.2011, 19:25

clock-img

julijka11

pencil-img

515

Če je bolj občutljive sorte ( kot moj ), ga bo napenjalo vse, kar bo napenjalo tebe; drugega kot probat ne moreš, boš videla sproti

clock-img

11.09.2011, 22:00

clock-img

butt3rfly

pencil-img

647

jst sem jedla bolj kot ne vse. edino močno začinjeni hrani sem se izogibala. seveda je pa treba prej preizkusiti, kaj ima učinek in kaj ne. na nektere dojenčke določena hrano zelo vpliva, ne nektere pa sploh ne.

clock-img

12.09.2011, 06:46

clock-img

bambika

pencil-img

147

Mojega je po vsaki hrani napenjalo,je imel krče do 2.meseca čez cel dan in ponoči,tako da sem se sprijazila,da pač mora minit.Čez 11 dni bo star 4 mesece,pa ga še vedno napenja,ampak je hvala bogu že to bolj redko in proti jutru.Pomagale niso nobene kapljice in nobena dieta,če bi samo vodo pila in jedla suh kruh bi ga kljub temu napenjalo.

clock-img

12.09.2011, 18:19

clock-img

mini86

pencil-img

6050

js sm jedla vse izogibala sem se edino zelju, od začetka svinjino, limonadi..to je to
krče je dobil ene 14 dni pred tremi meseci..

probaj pa boš videla..
pa manj boš miselna na to lepš bo..




_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

12.09.2011, 20:14

clock-img

lejla19

pencil-img

18

jej vse, naj se otročiček lepo vsega navadi. mogoče se res izogneš zelo začinjeni hrani, ostalo pa normalno jej. zvija tud tiste dojenčke ki so na adaptiranem mleku, tak da po mojem nima hrana neke velike povezave. če ga bo pa kaj posebej mučilo, boš pa itak ugotovila. jaz sem od začetka jedla čist vse normalno, pa moje punčke ni zvijalo čisto nič. edino en dan po AD3 kapljicah, smo tiste ukinli, pa je blo vse ok. pa čimmanj se obremenjuj s hrano!! pa uspešno dojenje še naprejuser posted image

clock-img

13.09.2011, 08:40

clock-img

Micy

pencil-img

726

Hojla

Hvala vsem, se bom držala vaših nasvetov.

Micy

_____________________________

Love is in di er.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem