cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Hlače za potenje

clock-img

15.01.2006, 09:31

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Kilogrami grejo lepo dol, centimetrčki tudi. Ampak na žalost je večina mojega špehka razporejena na tazadnji in bedrih. Zato bi med vadbo na orbitreku uporabljala hlače za potenje, da malo pospešim izgubo na teh delih.
A mogoče katera ve, kje bi jih lahko kupila? Vem, da ima ene Afrodita, ampak tiste so take tanke. Enkrat sem videla ene take debele, kot iz neoprena, bile so pralne. Je katera videla kje kaj podobnega?

_____________________________

lp

clock-img

15.01.2006, 10:07

clock-img

Anonimen

jaz sem imela nekoč ene, ampak spomnim se samo toliko, da sem jih naročila po pošti, kaj pa vem, kaj za ena firma je bila, mislim, da Top shop ne. Ali pa imajo morda tudi tam kaj podobnega?

clock-img

15.01.2006, 10:10

clock-img

Anonimen

Sem šla gledat na njihovo stran, pa nimajo zdaj nič takšnega.

clock-img

15.01.2006, 10:11

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Kaj pa če bi uporabila športne ogrevalne hlače. Je sama plastika in hlače oblečeš čez trenerko. Kupijo se pa v dobri športni trgovini.

Jaz mam Afroditine za spanje (spodaj pa krema proti celulitu). Po 14 dneh ni kakega vidnega učinka user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

15.01.2006, 10:47

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Hvala obema za odgovore. V torek bom šla pogledat v kakšno športno trgovino in v drogerijo.

_____________________________

lp

clock-img

15.01.2006, 13:32

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

Al1*, jaz imam ravno take hlače, kot si ti opisala, so pralne in zgledajo kot neoprenske. Se dobijo v 3-eh različnih dolžinah (kot kolesarske, kot kapri ali kot leggins), jaz sem jih kupila v trgovini z ortopedskimi pripomočki (varianta Sanolabor), v Italiji jih pa dobiš v skoraj vsaki malo boljše založeni lekarni ali zeliščarski trgovini. Znamka je pa Turbo. Pri nas stanejo cca. 17.000 kolesarske, druge daljše pa nekaj tolarjev več.

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

15.01.2006, 13:37

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Mel_a to je pa kar huda cena. Hvala za informacijo, bom šla pogledat še v trgovine z medicinskimi pripomočki.

_____________________________

lp

clock-img

15.01.2006, 21:12

clock-img

Anonimen

Jaz sem pa že slišala, da si ženske noge povijejo kar s streč folijo. Mislim, da bi znalo imeti res učinke pa še najceneje je.

lp

clock-img

16.01.2006, 00:10

clock-img

Sofi

pencil-img

528

Jaz sem jih kupila pred cca. 6-7 leti preko Neckermanna in sem zadovoljna z njimi, sem jih pa komaj zdaj začela uporabljati.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

clock-img

16.01.2006, 07:34

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Sofi, sem našla v katlogu od Neckermana. Stanejo 7 jurjev. Jih bom kar naročila. Hvala!

_____________________________

lp

clock-img

23.01.2006, 11:05

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

al1, a si jih kupila? jaz jih tudi gledam, pa me zanima, ce si jih ze dobila. imam junija poroko in kar nekaj odvecnega speha na bokih, trebuhu in spodnjem delu hrbta.. tko da sem zacela tect in z orbitrekom, ampak za boljso prekrvavitev in hitrejso izgubo bi se tole kupila...  a se ful potis? a je material ala neopren? Hvala za odgovore, pa pridno hujsajte in trenirajte :)

clock-img

23.01.2006, 11:17

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Jaz sem jih tudi kupila pred cca9 leti preko Hram kataloga in sem zelo zadovoljna z njimi.Še danes so funkcionalne.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

24.01.2006, 13:29

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Ja, sem jih naročila. S tem da so mi rekli, da bodo čez tri tedne, ker jih nimajo na zalogi.  

_____________________________

lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem