cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Hipp pre in trd kakec

clock-img

21.10.2007, 13:48

clock-img

ašun

pencil-img

528

Našega sončka hranimo z umetnim mlekom hipp pre.....kakamo vsak dan.....danes je bil kakec trd, do zdaj je vedno bila driska.....

Kako naj ji pomagam? Je to normalno?

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 21.10.2007 14:28:48 >

clock-img

21.10.2007, 14:25

clock-img

Kati81

pencil-img

1865

O tem je že veliko napisanega ampak vseeno, kamilice sladkane najbolje z laktoznim sladkorjem, če ga pa nimaš pa kar z navadnim sladkorjem in to popit, naj bi pomagalo, nam je pomagal tudi kuminin sirup proti napenjanju. Ali pa glicerinska svečka.

Še moj nasvet, mi smo tudi uporabljali hipp mleko (tudi probiotično) pa je vseeno zelo težko kakala, potem smo pa šli na Novalac in je super, novalac ima tudi formulo proti zaprtju in nočno formulo. Nam se super obnese.

clock-img

21.10.2007, 14:28

clock-img

ašun

pencil-img

528

Hvala. Kje se pa kupi mleko Novolac? Sem gledala v Mullerju in ga nimajo, pa v sparu tudi neuser posted image

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 21.10.2007 14:29:03 >

clock-img

21.10.2007, 18:18

clock-img

annya7

pencil-img

23

Novalac se dobi v lekarni.

clock-img

21.10.2007, 19:41

clock-img

kawasakica

pencil-img

1311

stane pa cca 8 al 9 eur

clock-img

21.10.2007, 19:49

clock-img

Kati81

pencil-img

1865

Dobišga tudi v trgovini dimedias zraven tehničnih pregledov v BTCju in je 7.06E pa pol dobiš njihovo kartico in ti dajo še 10% popust če plačaš z gotovino, kar se pa precej pozna in znese 6.3 E. Pa full prijazni so in vedno dobiš še full enih testerčkov pa gospa, ti full svetuje.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem