writing-img

Hipp Pre - do kdaj?

clock-img

31.07.2005, 00:01

clock-img

spacey

pencil-img

2359

Do kdaj oz. do katerega meseca lahko dajem našemu pikcu Hipp Pre? Sem zadnjič kupla eno škatlo Hipp 1 in je prahec čisto drugačen od Hipp Pre. :zmeden: Kako bi vam razložila razliko :zmeden2: .. aha že vem .. si predstavljate razliko med ostro in navadno moko? Evo Hipp 1 je tak kot ostra moka, Hipp Pre pa kot navadna. :)

Hvala in lep pozdrav!

clock-img

31.07.2005, 17:25

clock-img

venezia

pencil-img

33

Hipp 1 je do cetrtega meseca,potem pa pride v postev ze hipp 2,ki je se gostejsi in se bolj hranilen :)

clock-img

31.07.2005, 20:11

clock-img

Anonimen

hipp pre je v bistvu do enega leta lahko.men je pediatrinja za nika dala zdaj hipp 1,drugače pa sva pila hipp pre.torej malo pred drugim mescem sva zamenjala.se mi zdi da se hipp 1 malo tezko meša.se mi skoraj vedno naredijo koščki noter:zmeden2:

clock-img

31.07.2005, 23:04

clock-img

spacey

pencil-img

2359

Aha...razumem, hvala. :rozica: In a lahko preidem iz Hipp Pre na Hipp 2 ? :zmeden2: Se mi je mali začel ponoči spet zbujat 2-3x na noč in vsakih je ful lačen :(( pa je že bil tako priden. Kaj mislite ve?

clock-img

01.08.2005, 06:32

clock-img

venezia

pencil-img

33

midva sva mela hipp pre sam mal na zacetku in potem takoj startala z enko in okol stirih m se z dvojko...

clock-img

01.08.2005, 17:07

clock-img

Anonimen

po štirih mescih lahko daš hipp 2:bravo:

clock-img

01.08.2005, 23:11

clock-img

spacey

pencil-img

2359

A pa je boljši, kot Hipp 1? :zmeden2: .. mislim predvsem v samem izgledu .. glej primer zgoraj .. ostra in navadna moka. :)-

clock-img

02.08.2005, 11:42

clock-img

Anonimen

men osebno je bil bolj všeč hipp pre,samo če je zdravnica rekla naj menjava,pa sva menjala.ona že ve:)-:bravo:9nebesa

clock-img

02.08.2005, 19:40

clock-img

venezia

pencil-img

33

hipp pre je manj kaloricen kot hipp 1...in hipp 2 je bolj hranljiv in kaloricen kot enka...torej poskusi...sej liam bo kmal star stiri mesece, tko da kar v akcijo...mogoce bo tudi ponoci bolje spal :)

clock-img

02.08.2005, 19:55

clock-img

spacey

pencil-img

2359

Maj* :) Liam je včeraj dopolnil 4 mesece, ampak sem mu včeraj še kupla eno škatlo Hipp Pre in ko to porabimo bomo probali z Hipp 2. Sej ne bo nobenega problema, če preskočimo 1, a ne? :zmeden2: Upam samo, da je 2 bolj podoben mleku Pre, ker 1 je čist drugačna. :zmeden:
Hvala za nasvet... :rozica:

clock-img

02.08.2005, 19:57

clock-img

venezia

pencil-img

33

no evo pol ni panike...moj tamal je pil dvojko ze pri 3,5m..v upanju,da bomo spali kaj dlje ... no to se ni zgodilo...je pa zelo gost v primerjavi s pre...poskusi bos vidla :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem