cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Hipp2

clock-img

18.10.2005, 12:03

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Kdaj lahko začnem s Hipp2?

Formulo sicer uporabljamo samo zvečer za dodatek. Na škatli Hipp 2 piše od 5. meseca, jaz pa sem blond (samo po možganih):
- ali to pomeni od dne, ko je napolnila 4 mesece in začne peti mesec
- ali od dne, ko je dopolnila 5 mesecev
(OK, saj ne bom točno na tisti dan začela, samo da se prav razumemo)
- Obstaja pa še ena teorija, da ga zečneš uvajat, ko ima otrok tudi že drugo hrano poleg mleka.

Kaj je prav oz. kako ste naredile ve? Kdaj ste prešle na št. 2 in ali vas je k temu spodbudilo še kaj drugega kot starost otroka (npr. to, da se ni najedel...)?

clock-img

18.10.2005, 12:09

clock-img

PBJ

pencil-img

2189

Od 5. meseca naprej - jaz razumem da mora dopolniti 5 mesecev. Zdaj pa, da vidim, če sem jaz tudi blond po možganihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

clock-img

18.10.2005, 12:11

clock-img

BARBARA R.

pencil-img

1706

Jaz se nisem 100% drzala mesecev. 14 dni gor, 14 dni dol. Ko je pač zmanjkalo sem dala naslednjo št.
Tudi jaz sem začela uporabljati samo za večerne obroke z žitnimi kašicami.
 
    user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem