cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Hemeroidi in dojenje

clock-img

01.07.2005, 20:36

clock-img

zi&mm

pencil-img

312

Ojla,
dejte mi povedat ali hemeroide vplivajo kaj na dojenje? sej ne vem, če sem jih res staknila ampak za vsak slučaj...ginekolog je na dopustu in ta drugi kao ima že full svojih pacientk naročenih tako da do konc druzga tedna ne utegne, jaz pa Žigca polno dojim in upam, da ne vplivajo na mleko........

clock-img

01.07.2005, 20:38

clock-img

daisy

pencil-img

437

hemeroidi NE vplivajo na dojenje.
Krem, s katerimi se hemeroide zdravi, pa se v času dojenja naj ne bi uporabljalo (piše v navodilih).
lp

clock-img

01.07.2005, 20:58

clock-img

zi&mm

pencil-img

312

Daisy,
kaj pa pol pomaga:zmeden::((

clock-img

01.07.2005, 21:10

clock-img

daisy

pencil-img

437

mrzel tuš ali pa ledeni obkladki - ne vplivajo na dojenje.
Meni sta patronažna in moja osebna zdravnica kljub dojenju priporočili kremi Modolex (brez recepta) in Faktu (z receptom). - pa ni nič pomagalo.
sej počasi se zmanjšajo. Meni je pomagala tudi hoja - tako da mišice delajo in se zadeva poštima.

clock-img

01.07.2005, 21:36

clock-img

Divja vijolica

pencil-img

293

Jaz sem kljub dojenju uporabljala kremo Modolex in mi je full pomagala. lp:rozica:

clock-img

01.07.2005, 22:56

clock-img

zi&mm

pencil-img

312

Še nekaj; kako pa recimo sam ugotoviš, da gre res za hemeroide brez da obiščeš zdravnika :zmeden:
lp :rozica::rozica:

clock-img

02.07.2005, 12:26

clock-img

sončnica14

pencil-img

255

Kako ugotoviš, da jih imaš? Hm, jaz imam zunanje, tako da se jih vidi. Če imaš pa notranje pa verjetno vidiš po tem, ker je wc papir rahlo krvav, ko se obrišeš po veliki potrebi.

Jaz dojim in sem po posvetu s lekarničarko in ginekologinjo uporabljala kreme. Najprej Modolex (ni čisto nič pomagal), nato eno lekarniško kremo Gorenjskih lekarn (ta je malo pomagala), sedaj pa Faktu (imam občutek, da bo tudi pomagal). Upam , da se jih končno znebim, ker mi gredo že pošteno na jetra. No, vsaj boli me več ne toliko. Nekaj časa pa je bilo za znoret.

clock-img

03.07.2005, 11:48

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Živjo!

Sem še noseča, prebiram kaj se vam dogaja, da se malo pripravim ;). Glede hemeroidov. Ta teden sem dobila 1. v življenju hemeroid, šla sem v lekarno, kjer sem dobila neregistrirano kremo Hadensa z aplikatorjem(42 g je stalo jurja brez računa). Firma je Dr. Kolassa+Merz. Kontraindikacij ni, je popolnoma na naravni osnovi.Po 2 dneh konkretne bulice ni bilo več. Nisem mogla verjet, najbrž tudi moj hemeroid ni bil ravno velik, nimam pojma, ker nimam izkušenj.
Drugače pa so mi sodelavne v službi priporočile ledeno vodo za spiranje rite in zmrznjene koščke masla. Nisem sprobala, mal čudno se bere.

Morda bo kateri v pomoč,

Pia

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem