cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Hemeroidi

clock-img

13.06.2005, 14:50

clock-img

Marjetka K.

pencil-img

36

Od poroda imam hemeroid, pa me zanima, če se to samo popravi, ali je treba kirurško odstranit. Ima katera s tem izkušnje? Od poroda je preteklo 7 mesecev. Lp;)

clock-img

13.06.2005, 15:16

clock-img

ma-ja

pencil-img

471

Od mojega drugega poroda je že malo več kot 3 leta, pa imam še vedno občasno težave s tem :zmeden:. Bila sem pri zdravniku in mi je predpisal svečke in mazilo Faktu. Ko uporabljaš nekaj časa, se izboljša. Pa tangic tisti čas tudi ne moreš nositi.
Drugače pa mi je zdravnik svetoval odstranitev z laserjem. Je za razmislit!

clock-img

13.06.2005, 17:30

clock-img

babylove

pencil-img

2473

Meni je sam izginil. Sicer pa se dobi krema in svečke, naj ti ginekolog predpiše. Sicer pa ti lahko tudi pošljem svečke, ker sem jih dobila in nisem uporabila. In ko greš na blato, čimmanj pritiskaj.

clock-img

13.06.2005, 17:39

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Čimmanj pritiskaj ja, pa večkrat čez dan telovadi z rinčkom.;)

(upam da veš kaj mam v mislih):ups:

clock-img

13.06.2005, 17:46

clock-img

babylove

pencil-img

2473

:zmeden:

clock-img

14.06.2005, 11:40

clock-img

SU

pencil-img

919

Tudi mene je po porodu doletela ta "čast", da sem fasala hemeroide!:grrr:
Čez čas...beri : nekje mesec in pol, so izginili s pomočjo 1000krem za hemeroide (samo pazi, da ne prehajajo v kri in mleko, če dojiš!!). Mislim pa, da mi je najbolj nucalo janeževo in mandljevo olje, s katerima sem se mazala. Mazati se moraš vsakič, ko greš na wc al pa še večkrat! Najboljše zdravilo pa je, da hodiš lepo redno na veliko potrebo in da ni prevelikega pritiska (bolj mehko blato)!! Pravijo pa, da ko jih enkrat fašeš, da se potem večkrat ponovijo!:grrr: LP, Saša

clock-img

16.06.2005, 13:32

clock-img

urskas

pencil-img

683

Poleg vsega kar so druge napisale mislim da je 7 mesecev čisto preveč trpljenja. Čimprej k zdravniku in ne več čakat, če se do sedaj ni samo popravilo.

LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem