cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Hemeroid?

clock-img

24.10.2008, 21:22

clock-img

arsha

pencil-img

183

LP!

Kako veš, da imaš hemeroid. Jaz imam razvlečeno kožico, ampak to najbrž še ni hemeroid user posted image Sklepam po tem, ker me ne boli in ker ne zatipam žile, hemeroidi pa naj bi se imenovali tudi 'zlata žila'.

No, kakorkoli, ko grem sr.., definitivno nimam istega (dobrega) filinga, kot sem ga imela prej user posted image , pa je že skoraj 3 mes po porodu. Vse počnem z mišicami medeničnega dna, zavestno, kontrolirano, ne pa spontano, kot je bilo prej. Ima še katera te težave?

clock-img

24.10.2008, 21:24

clock-img

Doll

pencil-img

1726

kakšen filing bi pa mogla imetiuser posted image
Ne zastopim-sem blond drugače user posted image
če bi imela hemeroide bi te bolelo pri kakanju ,tudi kri bi bila prisotna ...

clock-img

24.10.2008, 21:35

clock-img

ribica.

pencil-img

2165

Verjem, če bi jih imela, bi vedla, ker bi te bolelo. jaz sem jih dobila po drugem porodu. Bolelo me je tudi če sem nepremično ležala, z vsemi štirimi od sebe. in to bolelo kot hudič. bolj kot porod in šivi. Sklepam da jih nimaš.

clock-img

24.10.2008, 21:40

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Jaz sem tudi po drugem porodu imela samo to kožico, pol se mi je pa rana odprla. Ja je hemeroid ratal al ne vem če se reče hemeroid že ko je samo kožica brez rane. Meni ni tekla kri, me je pa bolelo oz. peklo. Pol mi je rekel tata, da si naj kupim to in to kremo, pa mi ni nič pomagalo. Mama mi je pa že prej rekla, da naj prekuham česen , par strokov in da si pol s tisto vodo dajem obkladke nanj. In jaz sem si to dala gor za čez celo noč, pa še brisačo gor, da ni blo vse,... in sem dve noči potrpela in se mi je uredilo. ja ko je sila, še česen ne smrdi dovoljuser posted image

clock-img

24.10.2008, 22:30

clock-img

netki

pencil-img

3488

IZVIRNO SPOROČILO: ribica.

Verjem, če bi jih imela, bi vedla, ker bi te bolelo. jaz sem jih dobila po drugem porodu. Bolelo me je tudi če sem nepremično ležala, z vsemi štirimi od sebe. in to bolelo kot hudič. bolj kot porod in šivi. Sklepam da jih nimaš.



se podpišem pod to,ker sem doživela isto

clock-img

24.10.2008, 23:11

clock-img

suprmedo

pencil-img

58

punca verjemi če bi imela hemeroid bi vedla. Jaz sem jih imela že pred porodom, zdaj pa še večje. Če bi jih imela ne bi upala na wc. to so grozne bolečine. In krvaviš ful. Pa še to zlata žila in hemeroidi ni enako. 

clock-img

26.10.2008, 10:14

clock-img

koala

pencil-img

5539

supermedo pa je hemeroid in zalta žila je ena in isto. Tako pa se jim reče tudi, ker so včasih zdravniki mastno služili z hemeroidi.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

27.10.2008, 20:34

clock-img

arsha

pencil-img

183

Hemeroida torej nimam, kar se mi je tudi zdelo.

S filingom pa sem mislila na dober občutek, ki ga imaš, ko se sprosti sfinkter, ko se torej pos... user posted image  No, te spontane sprostitve več nimam. Kot da bi bilo vse razširjeno, izven moje kontrole...

clock-img

13.11.2008, 18:50

clock-img

Majuska

pencil-img

9092

"Zlata žila" je le ljudsko ime za hemoroide. Arsha, če pri odvajanju krvaviš in te morda boli, če se moraš zelo napenjati, potem gre za hemoroide. Zunanje lahko zatipaš, pri notranjih ne moreš točno vedeti, ti pa svetujem obisk zdravnika. Veliko lahko sama pripomoreš s prehrano, namreč poskrbeti moraš, da je blato čim mehkejše.

Mene žal čaka poseg za odstranitev, po porodu se jih nikakor ne morem znebit, v januarju pa imam komaj prvi posvet ... user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem