cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Hematom

clock-img

23.05.2007, 19:57

clock-img

tina_klementina

pencil-img

72

Zanima me ali ima katera izkušnjo user posted image s hematomom na mestu, kjer so ji rezali presredek? Meni se bolečina po skoraj enem tednu še bolj stopnjuje, tako, da cele dneve preležim, ker me tako obupno boli (kljub obkladkom in neskončnemu številu  Lekadolov).


clock-img

23.05.2007, 20:13

clock-img

Pikabu

pencil-img

3235

Jaz sem ga imela po prvem porodu. Meni je pomagalo, da me je mož mazal z bepantenom. Lahko se ti pa tudi šivi razgrajujejo, to je mene tudi zelo bolelo, obakrat, pa je tudi bepanten pomagal.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

clock-img

24.05.2007, 00:20

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz sem imela vnete šive in mi je pomagalo le šenjanževo olje - čim večkat na dan sem si namazala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

24.05.2007, 06:58

clock-img

tina_klementina

pencil-img

72

Hvala za odgovora! Šivi zgledajo OK in še niso začeli razpadat, ampak tisti razrezan del me sploh ne boli več. Na mestu za zadnjim šivom pa imam za jajce velik, strašno boleč hematom.

clock-img

24.05.2007, 21:37

clock-img

tina_klementina

pencil-img

72

Epilog:
Ker ni bilo bolje, je moja ginekologinja odstranila zadnji šiv, iztisnila vsebino hematoma in me odrešila bolečin.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem