cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

HP psc 1110

clock-img

01.02.2007, 09:57

clock-img

Erdbeere

pencil-img

3607

Zanima me, če ima kdo ta tiskalnik, ker meni ga nikakor ne uspe namestit...je namreč moj bratec izgubil namestitveni cd, zdej mi je  pa neki z neta dol potegnu samo meni ne rata....hvaležna bom za vsakršno pomoč.

clock-img

01.02.2007, 10:21

clock-img

Anonimen

Jaz ga mam.user posted image

ampak mam isti problem..user posted image tud zgubili CD med selitvijo.. Sicer mi je pol brat iz neta neki dol potegnuuser posted image , ampak men skener še vedno ne dela.. Mislm, skener dela, ampak kar takoj sprinta.. ne morš dat pa dokumenta v računalnik, pa kaj popravit pa tko... user posted image

clock-img

01.02.2007, 10:26

clock-img

Erdbeere

pencil-img

3607

ja hudo no pol pa najbolj da skupaj čakava nekoga, k ga ma pa ma tud cd in bi hotel kaj pomagat user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.02.2007, 10:35

clock-img

Anonimen

očitno nama ne preostane drugega...user posted image

dobro samo, da ga ful mal potrebujem,ker drugače bi že znorela..user posted image

clock-img

01.02.2007, 12:07

clock-img

Anonimen

O HVALAL!!!!!!!!!!!  user posted image   user posted image

Bom poskusla takoj k pridem domov...user posted image

clock-img

01.02.2007, 12:20

clock-img

Erdbeere

pencil-img

3607

hvala samo meni se vedno ne dela....tiskat ne morem, mi napiše, da ne more prekopirat datoteke hpzrp307.dll user posted image

clock-img

07.02.2007, 10:35

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Kakšno točno imaš oznako printerja? Je morda več verzij pa zato ne dela. Najbolje da najprej zbrišeš vse printerje z računalnika in potem nanovo naložiš. Morda imaš še vedno izbran tastar gonilnik za printer.

A si probala da Windowsi sami namestijo printer?

clock-img

13.02.2007, 12:41

clock-img

Erdbeere

pencil-img

3607

Nixxon hvala, sem vmes že zrihtala, sem lepo k kolegu peljala računalnik pa je on naložu....nisem pa bila daleč od pravilne namestitve. 

clock-img

13.02.2007, 13:01

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Ni za kaj.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem