cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

HIP instant čaj

clock-img

07.03.2008, 12:03

clock-img

panda22

pencil-img

63

Koliko časa ste pile HIP instant čaj za dojenje, da se vam je povečalo mleko?

clock-img

07.03.2008, 12:25

clock-img

*erika*

pencil-img

938

js sm prvi mesec pol ga je blo pa ze dost brez caja

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

07.03.2008, 12:29

clock-img

Vrtnica79

pencil-img

6377

Jaz ga nisem pila nikoli. Pa sem prvo dojila do 1 leta, zdaj pa tudi še dojim manjšo ki ima 3 mes.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

clock-img

07.03.2008, 13:12

clock-img

Alfabeta

pencil-img

3228

IZVIRNO SPOROČILO: panda22

Koliko časa ste pile HIP instant čaj za dojenje, da se vam je povečalo mleko?


Jaz raje spijem čaj za dojenje od Galex-a, je sicer slabšega okusa, vendar nimam nepotrebnih kalorij, torej sladkorja.

Jaz ti sicer ne morem reči v kolikem času se poveča ker ga pijem od 14 dnih po rojstvu naprej. Prej je bilo mleka kar dovolj, sedaj ga je pa precej. Poznalo se mi je pa v bistvu 2 uri po spitju čaja.

Pomembno je da spiješ tudi nasplošno dovolj tekočine. Jaz če pozabim piti se mi tudi kaj hitro maščuje. Pijem tudi ponoči cca.0.5 l.

clock-img

07.03.2008, 13:25

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Čaj za dojenje, pa ne samo od hippa (od lekarne mi je boljši, ker ima bolj okus po naravnem) sem pila cca 4 mesece. S pavzami.

clock-img

13.03.2008, 14:23

clock-img

klarisima

pencil-img

374

Jaz pijem 2x2,5dcl/dan.
Moja mala je prava požeruhinja in poje vso mleko, ki se naredi sproti (stara 3 mesce).
Je pa fajn spit čaj pred dojenjejem (če ti uspe), ker baje, da mlekc lepše teče user posted image
Je pa meni osebno ta čaj mnjami user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem