cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

HIPP mleko

clock-img

23.03.2005, 19:09

clock-img

čaki

pencil-img

1009

a slučajno katera ve, kakšna je razlika med hipovim mlekom na katerem piše PRE in mlekom, ki ima napisano ŠT. 1?? JAZ SEM OBE DVE ŠKATLI prebrala do zadnjega pa nisem našla nobene razlike.

clock-img

23.03.2005, 19:22

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

če se še prav spomnim, bi naj bil PRE za čisto majhne otroke, tisti s številkami pa po tem :zmeden2: (sorry je že dolgo tega, pa še dojila sem) ;)

clock-img

23.03.2005, 20:08

clock-img

Anonimen

Mleko "PRE" je namenjeno novorojenčkom in je manj hranljivo od 1.

clock-img

23.03.2005, 20:11

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Selena jaz bi rekla da je PRE BOLJ hranljivo kot 1. Ravno iz razloga, ker je namenjeno nedonošenčkom in novorojenčkom z nizko porodno težo, ki potrebujejo še več za razvoj in povišanje telesne teže.:love::love::love:

lp

clock-img

23.03.2005, 20:15

clock-img

Anonimen

Pred časom sem brala članek o tem in tam je pisalo, da je mleko manj hranljivo in da so mlečne beljakovine drugače modificirane od tistih v mleku 1.
Če članek dezinformira, dezinformiram tudi jaz :)-.

clock-img

23.03.2005, 20:17

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

No, nekako se mi zdi logično, da glede na to, da je namenjeno "podhranjenemu" otroku bolj redilno...hm!? Morda pa tudi ne sme biti preveč...Ne vem, razmišljam...

clock-img

23.03.2005, 20:19

clock-img

čaki

pencil-img

1009

hm...hm....torek- katero naj bi blo zdaj za 4 mesečnike???

clock-img

23.03.2005, 20:23

clock-img

Anonimen

Jah, odvisno, s katere strani gledaš. Glede na to, da je otrok še nerazvit, morda ne potrebuje še toliko kalorij?!
Sicer pa, glavno je, da punca ve, komu je namenjeno PRE mleko.
V članku je pisalo še to, da naj se mleka ne menjujejo z nižje na višjo stopnjo "po škatli", npr. št. 1 do 5. meseca, ampak takrat, ko se opazi, da je otroku trenutno mleko premalo kalorično (količina, ki je zadostovala do sedaj, je premajhna, otrok zahteva hrano bolj pogosto, se zbuja ponoči, ko se prej ni ipd.)

clock-img

23.03.2005, 21:22

clock-img

Blink1

pencil-img

3265

Ola

Jaz sem moji pri 4. mesecu začela dajat Hipp2. Tako mi je tudi pediater napisal recept.:bravo:

clock-img

24.03.2005, 06:57

clock-img

dory

pencil-img

8852

Hipp pre je mislim da do porodne teze 3,5kg...je miljen bolj za nedonosencke,ker je bolj hranljiv..

clock-img

24.03.2005, 06:58

clock-img

dory

pencil-img

8852

Mi smo ga mel v porodnisnici aptamil pre (matil)...tko,da je jasno,da je bolj hranljiv...pol smo sli tud na hipp pre..

clock-img

24.03.2005, 07:54

clock-img

BARBARA R.

pencil-img

1706

Kot sem jaz brala ni kalorično bistvene razlike.Nekje drugje mora biti finta.Je pa PRE za otroke od rojstva do enega leta starosti.
ob pripravi obeh sem opazila,da je Pre bolj redek, prozoren,manj gost.Samo 1x smo ga poskusili.

:muca:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem