cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

HEMEROIDI

clock-img

05.04.2008, 18:26

clock-img

barby78

pencil-img

813

Pri meni so se že po 1. porodu pojavili hemeroidi.sedaj po 2. je še hujš.ko grem na veliko potrebo ful boli in krvavim user posted image .zanima me če je katera imela podobne težave in s čim ste si te hemeroide pozdravile?

Lp,Barby

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000

clock-img

05.04.2008, 18:45

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

laneno seme z jogurtom sem jedla pa mazala z šentjanževim oljem.mi je ful pomagal

clock-img

05.04.2008, 18:48

clock-img

tanchi27

pencil-img

17

ojla...pri zdravniku dobiš recept za kremo FACTU, jst sem se mazala tudi z mazilom modolex plus,dobiš pa tudi svečke modolex plus,pa paziš na prehrano,nič začinjenega,...če ti ta terapija ne pomaga te običajno zdravnik napoti k proktologu (mislim da sem bila jaz pri proktologu,nisem sigurna,sicer pa zdravnik ve kam te poslat) pregled je neprijeten ni pa noben bav-vau,tam te pregleda potem pa določi kako naprej al ti da kako mazilo na novo,lahko da celo dobiš inekcijo,ta baje boli ampak drži par let-baje da tri. Aja pa namakaš se v hrastovem lubju-ta je meni najbolj pomagal,lepo ga skuhaš,precediš in lepo čičaš v vodi 10 min. večkrat na dan. kupiš si lahko tudi robčke za hemeroide v dm ali v lekarni in se po vsaki potrebi obrišeš še z njimi,jaz sem se pa čisto navadila na to,da se po vsaki potrebi lepo umiješ z vato,ki jo namočiš v MRZLO vodo večkrat,da se temeljito umiješ,nato do suhega obrišeš,kako mazilo gor in je to to. Vem da zna pasje bolet ti hemeroidi probaj s terapijo to,pa boš vidla kako bo. Men je pomagal,sem pa v pričakovanju,čez 2 meseca rodim pa me je kr mal strah kako bo potem,zdaj imam pa že tri leta mir,ampak ko sem pa imela te težave so pa trajale v nedogled...tko da upam da bo kmalu bolje! LP

_____________________________

junija bomo trije!

clock-img

05.04.2008, 21:07

clock-img

Alfabeta

pencil-img

3228

No, jaz sem jih imela že pred 1.porodom, pa sem jih seveda imela po prvem in sedaj po drugem tudi, še hujše kot prej.
Meni je najbolj pomagalo, da sem pred veliko potrebo anus namazala z oljem, da se ni "na suho" raztegoval. Potem pa takoj po odvajanju sem se vsedla na bide, da mi je tekla ledena voda po anusu. Potem sem se do suhega obrisala in ponovno namazala z oljem. Po 14 dnevih se je zadeva umirila. Kaj kmalu so se popolnoma umirili.
Je pa res, da sedaj vedno za zajtrk jem ovsene kosmiče z mlekom in imam blato precej mehkejše in potem je seveda tudi odvajanje lažje.

Zagotovo pa je mrzla voda najboljše zdravilo, ker nabito kri, ki se nabere v mešičkih (hemeroidi) umiri in gre lepo počasi nazaj.

Jaz bi vsekakor poskusila vse prej kot zdravnika. Moj oče je šel celo na operacijo pa ni prav nič boljše, še celo slabše.

clock-img

05.04.2008, 21:14

clock-img

pršut

pencil-img

67

Uh, ravnokar se ukvarjam z njimi. Ponovno se je zgodilo in to zato, ker sem jedla dva dni zaporedoma čokolado, pa komaj sem se jih rešila. Jutri vem točno kaj me čaka. user posted image  Sicer pa, ja, jogurt in laneno seme, kosmiči z mlekom, donat, Faktu mazilo in redno pranje anusa. Tako sem se jih jaz znebila do dveh dnevov nazaj. Ne obupaj, če bo trajalo več kot dva meseca. Je pač tako, da  ene riti prenesejo več, ene manj. Bo pa 100% enkrat konec, samo paziti moraš kaj ješ in da dosti piješ.

clock-img

05.04.2008, 21:28

clock-img

pikalonca

pencil-img

561

Vem, da ti ne bom ravno v tolažbo,a jaz sem jih fasala po drugem porodu in jih imam sedaj že 10 mesecev. Najbolj mi pomagajo lanena semena skuhana med ostalim čajem. In včasih ko že slutim, da bo boleče odvajanje, si naredim masleno svečko, jo vtaknem v anus in potem gre lažje. Želim ti, da se čimmprej rešiš te zoprne nadloge.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

clock-img

05.04.2008, 21:34

clock-img

jajula

pencil-img

1191

a se ne prodajajo ene svečke za lažje odvajanje v lekarni? rabš recept?

clock-img

05.04.2008, 22:00

clock-img

barby78

pencil-img

813

Hvala vsem za odgovore.Vse bom poskusila,preden bom obiskala zdravnika,samo da bo bolje.je pa res sedaj še vse bolj boleče,saj še ni minilo niti 14 dni od poroda.Upam,da bodo vaši nasveti pomagali.
Še enkrat hvala user posted image

Lp,Barby

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000

clock-img

05.04.2008, 22:32

clock-img

pikalonca

pencil-img

561

IZVIRNO SPOROČILO: jajula

a se ne prodajajo ene svečke za lažje odvajanje v lekarni? rabš recept?


Ja se prodajajo. Sem jih sprobala, samo me niso ravno navdušile. Zanje ne rabiš recepta.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

clock-img

06.04.2008, 03:10

clock-img

jajula

pencil-img

1191

IZVIRNO SPOROČILO: pikalonca

IZVIRNO SPOROČILO: jajula

a se ne prodajajo ene svečke za lažje odvajanje v lekarni? rabš recept?


Ja se prodajajo. Sem jih sprobala, samo me niso ravno navdušile. Zanje ne rabiš recepta.



zakaj te niso navdušile?

clock-img

06.04.2008, 07:44

clock-img

pikalonca

pencil-img

561

Zato, ker naj bi bil njihov učinek pač hitrejše in lažje odvajanje, ampak pri meni ni bilo nekega velikega učinka in sem ugotovila, da mi maslene svečke bolj odgovarjajo, pa še bolj naravne so, pa še veliko cenejše.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

clock-img

06.04.2008, 08:34

clock-img

miškot

pencil-img

124

Full v redu so komprese od Multi- gyn, samo pritisneš na hemeroid in olajšanje je skoraj takojšnje, dobi pa se v lekarnah.

clock-img

06.04.2008, 10:34

clock-img

barby78

pencil-img

813

Miškot,veš da sem že večkrat videla te reklame za te gaze ali kaj so in me je prav zanimalo če to pomaga.No,zdaj sem pa nanje čist pozabila in sem vesela,da si me ti spomnila.pa,da takoj pomaga? pol si jih pa moarm nabavit.pa,saj zgubit tak nimam kaj,če jih probam,a ne?user posted image

Hvala in LP

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000

clock-img

06.04.2008, 15:39

clock-img

miškot

pencil-img

124

ja, olajšanje je takojšnje, še posebej super so pa zato, ker nič potem ne draži tega presnetega hemeroida, ki je varno pod kompreso - hemeroid se naveliča in gre stran.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem