cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Gremo na dieto

clock-img

17.03.2008, 11:14

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Podravljene,

se mi katera pridruži pri dieti? Kilice so zadnje mesece kar rastle user posted image  in ker bi rada ponovno bila user posted image , moram prvo nekaj kg shujšati. Danes je moj priv dan - 90dnevne ločevalne diete. Enkrat sem že bila na tej dieti in mi je pomagala ampak vse skrbi zadnjega leta so pripomogle k hitri rasti kilogramčkov...

No, bo še katera z mano? Vsak nasvet je dobrodošel

Lep dan vama želim in uspešno pot k vitki postavi user posted image

Milchy,

clock-img

17.03.2008, 11:18

clock-img

Anonimen

Jaz sem se od 1.1. 2008 že ene 1000x odločla za dieto... pa sem prišla sam do prve (al pa drugeuser posted image ) čokolade..
Te moralno podpiram... pa upam, da bo men končno KLIKNILO v glavi pa bom začela manj jest.

clock-img

17.03.2008, 11:36

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz sem se od 1.1. 2008 že ene 1000x odločla za dieto... pa sem prišla sam do prve (al pa druge ) čokolade..
Te moralno podpiram... pa upam, da bo men končno KLIKNILO v glavi pa bom začela manj jest.



Sva že 2 taki user posted image . Ampak jaz se čokoladi lahko uprem, večji hudič so vse ostale sladkarije (pravzaprav OH-ji), katerim pa se ne morem upret user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

19.03.2008, 08:22

clock-img

Natyy

pencil-img

309

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Podravljene,

se mi katera pridruži pri dieti? Kilice so zadnje mesece kar rastle user posted image  in ker bi rada ponovno bila user posted image , moram prvo nekaj kg shujšati. Danes je moj priv dan - 90dnevne ločevalne diete. Enkrat sem že bila na tej dieti in mi je pomagala ampak vse skrbi zadnjega leta so pripomogle k hitri rasti kilogramčkov...

No, bo še katera z mano? Vsak nasvet je dobrodošel

Lep dan vama želim in uspešno pot k vitki postavi user posted image

Milchy,




Pridruži se nam na ločevalni, tam nas je že en miks vseh, ki smo pričele ločevat in izgubljat kg.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem