cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Grelnik vode

clock-img

14.11.2005, 18:26

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

Vse tiste, ki hranite vaše user posted image  z adaptiranim mlekom in vodo pregrevate v grelniku, kako čistite grelnik? Jaz nevem kako bi očistila vodni kamen, ki se je nabral po stenah grelnika.

 
LP Tia74

clock-img

14.11.2005, 19:34

clock-img

mojcadamijan

pencil-img

246

To tudi mene zanima-jaz sem ga očistila s kisom pa je grozno smrdelo

clock-img

14.11.2005, 19:41

clock-img

PBJ

pencil-img

2189

Jaz grelnik zmeraj čistim s kisom, s tem da po čiščenju grelnik še 3X napolnim do maksimuma in pustim vodo prevreti. Zatem več ne smrdi po kisu.user posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

clock-img

14.11.2005, 19:55

clock-img

Anonimen

Mi smo uporabljali alkoholni kis (kupiš v vsaki trgovini), zdaj pa vedno natočim v grelnik PREFILTRIRANO (Britta filter za vodo) vodo in user posted image  kamen se ne nabira več!!!

clock-img

15.11.2005, 06:47

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

s citronsko kislino, daš noter in vodo zavreš, pustiš stati nekaj časa, potem pa dobro spereš

clock-img

15.11.2005, 07:37

clock-img

Pinga

pencil-img

306

Tudi mi smo ga čistili s kisom, dokler nisem v drogeriji Muller ugotovila, da prodajajo prav tablete Cilit za čiščenje grelnikov vode. Smo probali in jih priporočam, saj grelnik res temeljito očistijo.

Lep dan.

clock-img

15.11.2005, 09:22

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

Hvala punce za odgovore,

 
gremo v Mullerja po tablete.
 Lp Tia74

clock-img

15.11.2005, 09:54

clock-img

rija

pencil-img

15589

Tia imaš tudi posebne praške za odstranjevanje vodnega kamna iz grelnika ampak bodi zelo pozorna na to, da boš grelnik potem temeljito očistila. Jaz prevrem vodo vsaj deset krat, da je res čisto.

clock-img

15.11.2005, 14:36

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

Hval rija za opozorilo, veš da bom prekuhala vodo večkrat. Pa še to vprašanje, ali prekuhaš eno in isto vodo 10 krat, ali jo menjaš?

clock-img

16.11.2005, 10:02

clock-img

tanaja*

pencil-img

2255

Tudi jaz čistim grelnik z kisom. Potem pa pustim vročo vodo, da teče ene 5 minut in še 2x jo zavrem.
Pogrejem pa vodo samo 1x, več ne. itak ti zavre v 1 minuti.


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem