cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Grdo zaceljeni šivi?

clock-img

17.02.2006, 11:04

clock-img

sonček balonček

pencil-img

499

Zanima me ali so šivi od prerezanega presredka pri porodu ponavadi skoraj nevidni in lepi? Pri meni šiv izgleda tako, da ima rob in je meso malo zamaknjeno. Skratka kdaj ali sploh kdaj se šivi ne vidijo več?

clock-img

17.02.2006, 11:11

clock-img

NRMM

pencil-img

2620

Tudi pri meni zgleda en šiv tako in sem 8 tednov po porodu. Mi je pa grdo zijala tam koža, ko sem prišla iz porodnišnice, ampak se je s pomočjo kamilic in bivacina spravila na svoje mesto.. Je pa res, da me še zdaj skeli, čeprav je g rekel, da je lepo zaceljen.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

clock-img

17.02.2006, 11:23

clock-img

darjatimci

pencil-img

1828

Sama sem bila trikrat šivana pa ni več nobenega sledu o kakih brazgotinah,pa po porodu res ni bilo kaj preveč lepo za pogledat na mestu šivanja.

clock-img

17.02.2006, 12:11

clock-img

doroteja23

pencil-img

887

Jaz imam tud grdo zašito. Ob dotiku imam kot dda bi mi en košček mesa bek štrlel. Kot bi se šil vtrgal.

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

clock-img

17.02.2006, 16:04

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

Mene so v LJ bolj slabo zašili, en šiv mi je na drugem porodu celo počil.
Dolgo časa me je bolelo, tudi ob spremembah vremena  še po enem letu. No potem sem bila pa lani pri bioenergetiku zaradi drugih težav in me je "spucal"user posted image . OD TAKRAT ne čutim nobenih bolečin na tistem mestu. V KR so me lepo zašili, tko je rekla sestra in res ne čutim kakšnih posledic.

clock-img

17.02.2006, 16:27

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz sem bila 3x šivana in po porodih ni bilo nič kaj lepo za videt. user posted image  Po drugem mi je par šivov celo počilo, ostali pa so se vneli. user posted image
Najbolj mi je pomagalo šentjanževo olje - čim večkrat na dan sem se stuširala spodaj in namazala.
Čisto brez brazgotine pa nikoli več ne boš - žal.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

18.02.2006, 08:24

clock-img

matahari

pencil-img

223

Tudi jaz sem bila dvakrat šivana pred leti (nazadnje pred 15 leti) in se mi še zdaj pozna in tudi na otip se čuti..verjetno me čaka ista usoda tudi zdaj ko sem tretjič ponosna user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem