cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Glivice na nogah

clock-img

19.08.2008, 22:34

clock-img

Petrca123

pencil-img

43

Nekako sem staknila glivice na prstih na nogah, danes kupila kremo Lamisil, potem pa preberem v navodilih, da se med dojenjem ne smem namazati :(
Ali mi lahko svetujete kaj pa lahko uporabim...

Hvala!!!

clock-img

19.08.2008, 22:56

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.08.2008, 10:02

clock-img

nizy

pencil-img

1993

canesten je prešvoh , meni je dermatolog na recept napisal Mycospor , ker je primeren za doječe matere in nosečnice ,...pa pomagalo je tudi user posted image user posted image user posted image ,...sem pa glih tko kot ti fasala po porodu user posted image

clock-img

20.08.2008, 13:12

clock-img

ELMA

pencil-img

2029

Meni je pomagala SCHOLL krema za glivice  iz DM  .

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

clock-img

20.08.2008, 21:37

clock-img

saskija

pencil-img

1852

nič bat, samo lepo namaži,s em dobila to kremo med nosečnostjo od zdravnice in se mazala, tako da lahko amžeš, itak to zelo amlo prehaja v kožo in deluje samo lokalno in ne sistemsko.

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem