cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Glede diete

clock-img

02.10.2005, 18:34

clock-img

Anonimen

Mene zanima tiste ko hujšate, kako si pripravljate solato?user posted image Olje naj nebi šlo gor, ali neuser posted image

In zanima me še..katero sadje vse lahko jem zjutraj?

Kaj pa ko je sadni dan?


Ju3 začnemuser posted image , tak da držite pesti, da bo šlo kaj dol!user posted image

clock-img

02.10.2005, 18:58

clock-img

Anonimen

Ja, na solato  daš lahko olje, najbolje olivno. Mislim, da piše nekje eno malo žličko.
Sadje lahko ješ menda vse.  Samo  ne smeš ga med seboj mešati. Zjutraj npr. lahko poješ dve jabolki, ne smeš enega jabolka in ene pomaranče.

clock-img

02.10.2005, 19:01

clock-img

Anonimen

Aja, za sadni dan pa piše: jejte velioko mešanega sadja. Med sadje pa paše tudi paradižnik. Sicer pa je po enih dietah 4. dan sadno-zelenjavni dan, tako da jaz na ta dan jem tudi zelenjavo.

clock-img

02.10.2005, 20:17

clock-img

Anonimen

O hvala! Ju3 začnem,user posted image na žalost sama, ker sem vas v ptek zamudilauser posted image

Drži pesti za vsaj -10kg

clock-img

02.10.2005, 20:45

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

nina_nana, z malo volje ti bo gratalo user posted image user posted image user posted image  

clock-img

02.10.2005, 20:53

clock-img

Anonimen

Nič hudega, nina_nana, saj smo itak tukaj po trajanju diete malo zmešane. Pa tudi sicer.user posted image

clock-img

02.10.2005, 21:06

clock-img

mojčca

pencil-img

2260

nina_nana, tudi jaz jutri začnem z dieto, kar pomeni, da ne boš sama, ampak sva že dve. Tudi jaz bi rada izgubila približno 10 kg. Pestim drži in upam, da nama bo uspelo.

clock-img

02.10.2005, 21:42

clock-img

Anonimen

mojčca..te pa se javlajaj kak boš kaj porihtala!Držim pesti za 20- za naju!!user posted image

clock-img

02.10.2005, 22:10

clock-img

Anonimen

A se strinjata, da vaju obe, Nina_nana in Mojčca, dam na naš seznam?

Vas bomo zelo vesele.user posted image user posted image

clock-img

03.10.2005, 14:21

clock-img

Ajnaa

pencil-img

56

Nina nana in Mojčca tudi jaz začenjam danes, 3.10.. Upam, da nam bo šlo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem