cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Gledanje filmčkov

clock-img

20.08.2006, 14:58

clock-img

alenkica

pencil-img

1114

Na forumu Zabava pridejo velikokrat filmčki za pogledat. Če so iz strani Metacafe, mi jih ne odpira, ker kao Wimdows media player ne dela. Slika pride zelo živih barv,kot da bi bil barven negativ. To se mi dogaja, tudi če mi kdo pošlje video prek maila.
Ali je krivo to, da nimam originalnega programa windows media player?

se da to kje naštimat?

aja, dela, če naštimam pri lastnostih način v 256 barvah, ampak potem pa tako začne čudno delat ekran, da tega nočem počet.

< Sporočilo je popravil ales25 -- 22.8.2006 23:26:42 >

clock-img

21.08.2006, 12:17

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Ne. Tudi če bi bilo, se da dobiti Windows Media Player zastonj na Microsoftovih spletnih straneh. Morda ga probaj ponovno inštalirat.

clock-img

21.08.2006, 15:52

clock-img

alenkica

pencil-img

1114

Joj,pardon, sem narobe napisala. Probleme imam z Real playerjem in ne s tistim od Windowsa.

clock-img

22.08.2006, 16:05

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Probaj inštalirat Real player še enkrat. Mogoče ti plug-in za Internet Explorer manjka.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem