cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Glavobol in dojenje

clock-img

04.04.2010, 08:31

clock-img

Aja1

pencil-img

8579

Kaj lahko poleg Lekadola vzamem ob glavobolu, glede na to, da polno dojim? Lekadol ne pomaga popolnoma nič. user posted image

_____________________________



clock-img

04.04.2010, 08:48

clock-img

Masha_M

pencil-img

714

Jaz imam že 12 let probleme s tenzijskimi glavoboli (sem sicer še nosečka in torej še ne dojim), pa so mi v lekarni+ginekolog+osebna zdravnica rekli vsi isto: max 2 lekadola, če ne pomaga pa se uleži v temen prostor, počivaj, potrpi da mine. In ja... tudi meni lekadoli zaležejo isto kot luft. user posted image

clock-img

04.04.2010, 10:01

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Lahko vzameš do 6 lekadolov , če ne pomaga pa tudi nalgesin 550mg

clock-img

04.04.2010, 10:09

clock-img

Anonimen

glavobol je znak dehidracije. pij veliko tekočine (voda najboljša)

clock-img

04.04.2010, 13:12

clock-img

Menta

pencil-img

216

Mani so v porodnišnici proti bolečinam zaradi krčenja maternice dali Daleron, tako da mislim, da bi lahko tudi to vzela proti glavobolu. Ti pa priporočam, da vprašaš v lekarni. 

clock-img

04.04.2010, 13:51

clock-img

K_a_t_i

pencil-img

5246

Aja, za takšne primere je morda smiselno, da si nekaj mleka načrpaš /zamrzneš/ in ga daš svoji dojenčici takrat, ko ne zdržiš (takrat vzameš kar ti pač pomaga, preveriš koliko časa se izloča iz telesa in v tistem časi črpaš in zlivaš mleko proč). No, če seveda dojenčica zna jesti tudi po cuclju.
Sicer je pa res ni druge kot trpeti user posted image . Žal.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

clock-img

04.04.2010, 16:51

clock-img

Aja1

pencil-img

8579

Hvala punce. Upam, da kmalu mine. Če ne, grem pa v torek do svoje zdravnice, ker se me zgleda da nekaj loteva (me začenja bolet uho). user posted image

_____________________________



clock-img

30.04.2010, 21:50

clock-img

Raho

pencil-img

4143

Vzameš lahko tudi iboprufen. ima namreč tako velike molekule, da le-te ne prehajajo v mleko. meni je terapija z Iboprufenom bila svetovana s strani G in P, ko sem imela grozljive migrenske napade.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem