cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Glasbenika Duo Limit za abrahama

clock-img

08.01.2012, 13:35

clock-img

selu

pencil-img

4

Zdravo

Pišem vama z namenom, da vam mogoče kdaj olajšam odločitev. Pred kratkim je oče praznoval abrahama in na zabavi nam je igral duo Limit s primorske. Moram vama povedati, da sta fanta res fenomenalna in sta nam pričarala nepozaben večer. Moj oče je bil tako zadovoljen, da je na koncu od sreče jokal. Moje darilo zanj je bil prav Duo Limit in na koncu je javno povedal, da je bilo to najlepše darilo, seveda sem pol jokala tudi jaz user posted image . Res smo bili vsi zelo zadovoljni, z možem sva se po dolgem dolgem času spet dodobra naplesala.user posted image
Odločila sem se, da bi rada tako dober ansambel delila tudi z drugimi, da jim lažje pomagam pri odločitvah. Nama je duo Limit igral leta 2010 na poroki in sta bila tudi odlična, vendar sta do danes izjemno napredovala, vsaj po pojem glasbenem znanju in okusu user posted image . To ni namen reklamiranja, ampak predvsem v pomoč komu, ki bi to potreboval.user posted image
Res toplo priporočam. Če kdo rabi kontakt dobi na ZS ali pa na njuni spletni strani.

clock-img

07.10.2013, 19:08

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem