cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Gasilec Samo

clock-img

06.05.2009, 22:23

clock-img

metka_zone

pencil-img

532

Živjo!

Imam eno prošnjo in sicer naš tamal zelo obožuje gasilca Sama in me zanima,če se ga lahko kje downloada dol iz interneta in sicer slovensko verzijo.Vse,kar sem našla je uvodna špica,ampak naš mali bi imel še risanko in slovensko.Na You-tubu je samo angleška in vsepovsod drugod tudi.
Imate kak predlog?

p.s- tudi risanka Dinko pod krinko je pri nas aktualna,ampak je na netu ni...morda veste kje bi dobila njo?

Lp

clock-img

07.05.2009, 12:56

clock-img

honey

pencil-img

2567

jaz mislim da sem nekaj loadala z naslova Partis.si - mislim, da je nekaj slovenskih. Nisem pa ne povsem prepričana. 

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

clock-img

07.05.2009, 12:57

clock-img

JAPE

pencil-img

688

http://tv.bomi.si/

Dinkota sem pa iz Partisa potegnila.

< Sporočilo je popravil JAPE -- 7.5.2009 12:59:52 >

clock-img

07.05.2009, 17:02

clock-img

metka_zone

pencil-img

532

Zdravo!
Sem šla na tv bomi pogledat za gasilca Sama,ampak spet samo uvodna špica user posted image ...Ne vem več kaj naj glede te risanke.Hvala vseeno za predlog!
Sedaj grem še na partis pogledat za Dinka,upam,da bom imela več sreče...

Lp

clock-img

26.06.2009, 14:52

clock-img

greece

pencil-img

43

IZVIRNO SPOROČILO: metka_zone

Živjo!

Imam eno prošnjo in sicer naš tamal zelo obožuje gasilca Sama in me zanima,če se ga lahko kje downloada dol iz interneta in sicer slovensko verzijo.Vse,kar sem našla je uvodna špica,ampak naš mali bi imel še risanko in slovensko.Na You-tubu je samo angleška in vsepovsod drugod tudi.
Imate kak predlog?

p.s- tudi risanka Dinko pod krinko je pri nas aktualna,ampak je na netu ni...morda veste kje bi dobila njo?

Lp




Veliko DVD-jev Gasilec Samo imajo v knjižnici Otona Župančiča v Ljubljani.

clock-img

26.06.2009, 23:21

clock-img

metka_zone

pencil-img

532

Hvala za odgovore.Na partis.si sem našla ogromno risank,ki so sedaj''aktualne''...
LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem